КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Чувајте ги книгите, очилата и личните предмети организирани и блиску до вас со оваа елегантна и практична ноќна масичка. Со 2 фиоки, оваа масичка има едноставен дизајн кој одлично одговара на секој стил. Достапна во бела боја и бел даб. Совршено одговара со Dormeo Mamut II креветите. Лесна за склопување. Димензии: 41 см x 40,8 см x 46,5 см.

Mamut II Ноќна масичка
6.490,00 ден.
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Чувајте ги книгите, очилата и личните предмети организирани и блиску до вас со оваа елегантна и практична ноќна масичка. Со 2 фиоки, оваа масичка има едноставен дизајн кој одлично одговара на секој стил. Достапна во бела боја и бел даб. Совршено одговара со Dormeo Mamut II креветите. Лесна за склопување. Димензии: 41 см x 40,8 см x 46,5 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Едноставна и елегантна

Додадете повеќе стил во вашиот дом во секоја соба со оваа класично дизајнирана практична ноќна масичка. Чувајте ги вашите лични предмети средени и близу до вас. Оваа ноќна масичка има модерни линии кои совршено одговараат на секоја спална соба и мебел. Совршено ќе одговара со Dormeo Mamut II креветите во бел даб и бела боја. 

Практично место за складирање

Ноќната масичка и 2 длабоки фиоки кои се одлични за чување книги, очила и други лични работи кои би ви биле потребни во спалната соба. . Двете виоки имаат метални механизми за лесно лисгање. Целосно долготрајно.

Фиоките имаат механизми за меко затворање, што ќе ви овозможи тивко и меко затворање секој пат.


Лесна за склопување и достапна во бел даб и бела боја. Едноставен дизајн  по пристапна цена кој е совршен за секоја соба каде ви е потребен дополнителен простор. 


Димензии на Mamut ноќната масичка е 41 см x 40,8 см x 46,5 см.

Технички карактеристики
Димензија 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star