Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Mix&Match постелнината ви носи удобност, боја и шарм во вашата спална соба. 4 во1 изглед. Направена од 100% памук и достапна во 4 комбинаци на бои. Се пере на 60℃. Единечниот сет вклучува навлака за јорган со димензии 140x200 см и навлака за перница 50x70 см, двојниот сет вклучува навлака за јорган 200x200 см и навлаки за перници. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, додека навлаката за перница како плико.

Mix&Match Постелнина
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Mix&Match постелнината ви носи удобност, боја и шарм во вашата спална соба. 4 во1 изглед. Направена од 100% памук и достапна во 4 комбинаци на бои. Се пере на 60℃. Единечниот сет вклучува навлака за јорган со димензии 140x200 см и навлака за перница 50x70 см, двојниот сет вклучува навлака за јорган 200x200 см и навлаки за перници. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, додека навлаката за перница како плико.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обојте ја вашата спална соба

Создадете идеална атмосфера во вашата спална соба комбинирајќи ги навлаките за јорган и перница од различни сетови кои се достапни во 4 различни бои: жолта, виолетова, сива и тиркизна. Комбинирајте за да го добиете посакуваниот изглед која одговара на вашата спална!

Мек и удобен

Навлаките за јорган и перница се направени од памучен сатен, кој ви нуди удобен сон.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, жолта, сива, тиркизна
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star