Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Mix&Match Сет навлаки за перница

Photo
Video

Mix&match навлаката за перница е мека и достапна во 4 комбинации на бои. Комбинирајте ја бојата на навлаката за перница со бојата на постелнината. Направена од 100% памук. Достапна во 4 бои. Се пере на 60℃, температура која ги уништува прашинските грини. Сетот вклучува 2 навлаки за перници со димензии 50x70 см. Затварање како плик.

Mix&Match Сет навлаки за перница
Од 490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Mix&match навлаката за перница е мека и достапна во 4 комбинации на бои. Комбинирајте ја бојата на навлаката за перница со бојата на постелнината. Направена од 100% памук. Достапна во 4 бои. Се пере на 60℃, температура која ги уништува прашинските грини. Сетот вклучува 2 навлаки за перници со димензии 50x70 см. Затварање како плик.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Комбинирајте ги боите за идеален изглед на вашата спална соба

Веселите комбинации на жолта, виолетова, сива или тиркизна од едната страна и боја на слонова коска на другата ви нудат многу комбинации со постелнините, чаршафите и пешкирите од Mix&Match колекцијата. Навлаките се направени од памук и имаат сјаен изглед.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои боја на лаванда
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star