Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

My Deer постелнината од Дормео има модерен, Божиќен дизајн со еленчиња кои ви носат вистинска празнична атмосфера во вашиот дом.

My Deer Постелнина
Од 1.490,00 ден. До
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

My Deer постелнината од Дормео има модерен, Божиќен дизајн со еленчиња кои ви носат вистинска празнична атмосфера во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мека, удобна и топла

Оваа постелнина е направена од 100% памук кој ви дава мекост и неверојатна удобност.  

Едноставна за одржување

My Deer постелнината е составаена од навлака за јорган која се затвара со копчиња и навлака за перница која се затвора како плик. Се пере во машина.

Божиќен дух во вашата спална соба

На горната страна од постелнината има дизајн со елени кој ви носи весела празнична атмосфера во вашата спална соба.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, кафеава, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star