Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Natura јорганот е удобен и направен од 100% органски памук, кој дише и е нежен за кожата. Тој се пере во машина на 40°C и брзо се суши. Достапен е во следните димензии: 140x200 см и 200x200 см.

Natura Јорган
3.990,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Natura јорганот е удобен и направен од 100% органски памук, кој дише и е нежен за кожата. Тој се пере во машина на 40°C и брзо се суши. Достапен е во следните димензии: 140x200 см и 200x200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мекиот допир на органскиот памук

Органскиот памук се одгледува без употреба на токсични пестициди и синтетички ѓубрива, како најдобар избор за производство на ткаенини кои доаѓаат во допир со кожата - како што се јорганите. Но, Natura V2 јорганот е, исто така,нежен и за околината.

Додадете природна удобност на вашите ноќи

Органскиот памук кој се користи за изработка на Natura V2 јорганот е долготраен,дише и е многу мек,па вие можете да го користите во текот на целата гогина. Овој јорган е полнет со Wellsleep® микровлакна благодарение на кои тој дише и е неверојатно мек. Дополнително има иновативни воздушни џебови кои го зголемуваат волуменот на јорганот и го прават уште поудобен.

Технички карактеристики
Димензија 140x200 и 200x200.
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Полнење 100% полиестер, 200 gsm
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома