Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Natura Класична перница

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Natura е мека и топла перница која дише и може да се користи во текот на целата година. Направена е од микрофибер и органски памук. Се пере на 40°C. Димензии: 50x70 см.

Natura Класична перница
1.690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Natura е мека и топла перница која дише и може да се користи во текот на целата година. Направена е од микрофибер и органски памук. Се пере на 40°C. Димензии: 50x70 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нежна за кожата и околината

Natura V2 перницата со класичен облик од Дормео е одлична за секого, без оглед на положбата во која спиете. Таа е направена од органски памук, одгледуван без употреба на пестициди и синтетичко ѓубриво. Полнењето е од Wellsleep® микровлакна, што ви гарантира топлина и проток на воздух, па вие можете да ја користите во текот на целата година.

Елеганција и удобност во вашата спална соба

Natura перницата со класичен облик од Дормео има и уникатна структура со воздушни џебови кои додаваат волумен за дополнителна удобност.

Технички карактеристики
Тип на перница класична
Јадро 100% полиестер, 600g
Димензија 50x70
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака 100% полиестер, 200 gsm
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star