КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Nature's Класична перница

Photo
Video

Кажете збогум на старата перница и почастете го вашето семејство со нова перница која одговара на сите положби на спиење. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за волуменозна удобност, со алое вера финиш на навлаката за мекост и CleanEffect® третман кој штити од мириси, прашински грини, микроби, бактерии и мувла. Лесно се отвора и се прилагодува нејзината висина и цврстина.

Nature's Класична перница
2.590,00 ден.
Stock: 4
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Кажете збогум на старата перница и почастете го вашето семејство со нова перница која одговара на сите положби на спиење. Полнета е со Wellsleep® микровлакна за волуменозна удобност, со алое вера финиш на навлаката за мекост и CleanEffect® третман кој штити од мириси, прашински грини, микроби, бактерии и мувла. Лесно се отвора и се прилагодува нејзината висина и цврстина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одморете ја главата на поголема удобност

Поминувате многу часови, секоја ноќ, во кревет, затоа важно е да се одморите на чиста, свежа перница која ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност. Уживајте во ова и многу повеќе со Dormeo Nature’s Класичната перница.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

WellSleep® влакна за волумен и поддршка

Перницата е полнета со напредни WellSleep® микровлакна, кои работат заедно за да создадат илјадници воздушни џебови кои даваат чувство на мекост, без да ја жртвуваат потребната поддршка за правилна поставеност на 'рбетот. Перницата лесно се отвора па ќе можете да додавате или вадите влакна и да ја добиете посакуваната цврстина и висина.

  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic
  • Dormeo Nature's Pillow Classic

Природната мекост на алое вера

Навлаката на перницата е третирана со алое вераш, што дава мекост и нежен допир.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

CleanEffect® за хигиенска перница

Ја одморате чувствителната кожа на лицето на перница и дишете во неа во текот на цела ноќ, поради тоа, важно е да знаете дека Dormeo Nature’s Класичната перница има навлака која е третирана со CleanEffect®. Ова функционира како заштита од мириси, бактерии, микроби, мувла и прашински грини, создавајќи поздрава средина за спиење која се грижи за кожата и белите дробови.

Dormeo Nature's Pillow Classic Dormeo Nature's Pillow Classic

Изработена со одржливост на ум

Навлаката на перницата е изработена од 100% рециклирани влакна. Мазна е и пријатна на допир, а во исто време е и трајна.

Перницата ја добивате со торбичка за повеќекратна употреба, за складирање или др. На овој начин, се грижиме за нашата иднина и нашата планета.

Одговара на сите стандардни навлаки за перници

Перницата е со димензија 50х70см, одговара на сите стандрадни навлаки за перници и доаѓа со торбичка од 100% рециклирани влакна.

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Класичната перница е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Висина 17 см
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star