КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Бидете сигурни дека вашето семејство ќе биде покриено и удобно за време на потоплите ноќи, со оваа лесна прекривка изработена од 100% памук. Мекиот материјал кој дише, ви овозможува чувство на безбедност, без прегревање за време на топлите ноќи. Елегантен дизајн со цвеќиња и лисја и достапнa во 4 бои и 3 практични димензии. Совршена како прекривка за на кревет или за на пикник.

Nature's Памучна прекривка
3.390,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Бидете сигурни дека вашето семејство ќе биде покриено и удобно за време на потоплите ноќи, со оваа лесна прекривка изработена од 100% памук. Мекиот материјал кој дише, ви овозможува чувство на безбедност, без прегревање за време на топлите ноќи. Елегантен дизајн со цвеќиња и лисја и достапнa во 4 бои и 3 практични димензии. Совршена како прекривка за на кревет или за на пикник.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Максимално удобни и за време на потоплите ноќи

Како што деновите стануваат подолги и ноќите потопли, време е да ги кренете тешките прекривки и да ги извадите тенките и лесни памучни прекривки кои нудат умерена топлина, со цел да се чувствувате безбедно кога заспивате и да уживате во квалитетен сон, цела ноќ, без прегревање.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Целосно природно чувство на удобност и безбедност

Одлично е чувството, за време на топлите ноќи, кога ќе се покриете со лесен слој удобност и топлина. Сега, време е да додадете леснотија, односно, летна памучна прекривка во вашата колекција. Ви ја претставуваме практичната Nature’s Памучна прекривка.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Изработена од 100% мек памук кој дише

Целосно природниот памук со децении се користи поради своите неверојатни каракатеристики. Мек е, дише, впивлив и антилаергиски, толку совршен за употреба во производи кои доаѓаат во допир со кожата. Во исто време, памукот е цврст, издржлив и ја задржува својата форма и облик со години, правејќи го практичен и достапен материјал. Поради ова, тој е најдобриот материјал за летна прекривка.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Додајте боја и стил на секоја соба, дури и надвор

Иако е дизајнирана за употреба во спалната соба, Dormeo Nature’s Памучната прекривка е достапна во 2 бои, со дизајн со цвеќиња и лисја и ќе додаде нов стил за освежување на секоја соба.

  • Префрлете го преку софа, стол, клупа или друг мебел за зголемена мекост и боја.
  • Совршена е за да ја понесете надвор и да ја користтите на земјата или за малку додадена топлина или заштита од сонцете во градината, додека кампувате или сте на пикник.
  • Чувајте ја во автомобилот за да ги заштитите седиштата од мокрите и валкани миленици, дури и по нивните авантури во калта.
Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket

Достапна во 3 димензии

Оваа летна прекривка е достапна во три популарни димензии, 130x190, 200x200 и 220x220см. Може да се пере во машина на 60°C и брзо се суши. Идеален додаток за вашата колекција на висококвалитетна Dormeo постелнина.

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Памучната прекривка е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star