КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Nature's Тепих со мемори пена

Photo
Video

Додајте стил во секоја соба со овој нов тепих, дизајниран со хигиена и удобност на ум. Со јадро од 1,5см мемори пена и кадифен материјал одозгора, ви овозможува да ги одморите стапалата и да се ослободите од грижите и тензијата на денот. Дното е изработено од AirX System, што овозможува проток на воздух и прави тепихот да не мрда од место. Достапен во 3 димензии и бои.

Nature's Тепих со мемори пена
1.290,00 ден.
Stock: 4
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Додајте стил во секоја соба со овој нов тепих, дизајниран со хигиена и удобност на ум. Со јадро од 1,5см мемори пена и кадифен материјал одозгора, ви овозможува да ги одморите стапалата и да се ослободите од грижите и тензијата на денот. Дното е изработено од AirX System, што овозможува проток на воздух и прави тепихот да не мрда од место. Достапен во 3 димензии и бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Создаваме поудобен дом

Деталите се тие што го прават домот поудобен и создаваат атмосфера која помага да се опуштите и да уживате во слободното време. Сега, можете да ја направите секоја соба уште поудобна, со овој нов тепих, кој е фокусиран на удобност и хигиена.

Dormeo Nature's Carpet MF

Лесен начин да додадете карактер и топлина

Тепих, соодветно сместен во собата, може да додадете карактер и иживот на досадниот под, моментално менувајќи ја атмосферата на собата. Дава дополнителна мекост и топлина на бањата или спалната соба, место за игра во детската соба, агол за миленичето или едноставно, додава боја во собата. Ќе видите дека, постојат многу начини еден тепих да го подобри и освежи вашиот дом.

Dormeo Nature's Carpet MF

Дизајниран за долготраен квалитет

Dormeo Nature’s Тепихот е изработен со квалитетни материјали од дното нагоре и дизајниран за долгогодишна употреба.

Dormeo Nature's Carpet MF Dormeo Nature's Carpet MF

Застанете наДопрете на   за повеќе детали.

 1. Јадро од 1.5см мемори пена

  Нуди неверојатно чувство на леснотија во која вашите стапала ќе потонат, помагајќи ви да се ослободите од грижите на денот.

 2. Горната површина е луксузен кадифен материјал

  Во една од трите суптилни бои, зелена, сива или беж, кои ќе ја надополнат секоја соба.

 3. AirX® system на дното на тепихот

  Има нелизгачки карактеристики за безбедност и овозможува поголема циркулација на воздух, па тој ќе остане сув и отпорен на мувла

 4. CleanEffect® третман

  Ја зголемува хигиената, функционира како заштита од габи, бактерии и мириси, правејќи го тепихот особено корисен за сопственици на миленици или родители со мали деца. Ако тепихот се извалка, слободно исперете го за да ја добиете назад чистата боја.

Достапен во три бои и три димензии

Тепихот е достапен во три модерни бои - беж, сива и зелена и три димензии кои се соодветни за секоја соба во домот – 50x70см, 50x125см, 120x150см.

Dormeo Nature's Carpet MF

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Dormeo Nature‘s Тепихот е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Dormeo Nature‘s Collection Dormeo Nature‘s Collection
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star