Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Dormeo Primavera II јорганот е мек, топол и пријатен. Полнењето ќе ви овозможи чувство на мекост и пријатна средина за спиење. Можете да го користите за во пролет, лето или пак за во зима.  Достапен е во 2 димензии: 140x200 и 200x220 см.

Primavera Јорган
4.980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Primavera II јорганот е мек, топол и пријатен. Полнењето ќе ви овозможи чувство на мекост и пријатна средина за спиење. Можете да го користите за во пролет, лето или пак за во зима.  Достапен е во 2 димензии: 140x200 и 200x220 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo Primavera јорганот е мек, топол и удобен. Можете да го користите на пролет, во лето или зима. 

Навлака од памук

Памукот е силен и долготраен материјал, кој е многу мек и пријатен на допир.  

Комбинацијата на памук и полнење кое дава чувство како да е со пердуви, ви нуди свежа, хипоалергена и мека средина за мирен сон.   

Primavera јорганот е достапен во две димензии: 140х200 и 200х220 см.  

Ткаенина: 100% памук Полнење: 100% полиестер

Тежина на полнењето: 300 гсм

  • Навлаката од памук е нежна на кожата. 
  • Дизајниран за оние кои имаат чувствителна кожа. 
  • Јорганот се пере на 30 °C.
Технички карактеристики
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star