КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Мека, топла удобност каде и да сте, со ова луксузно и меко ќебе. Уживајте додека лежете на каучот, додека читате книга или гледате телевизија, надвор во градината или каде и да ви е потребно разгалување. Двостраниот дизајн е достапен во две бои, кафеава и сива. Се пере во машина за алишта и има димензија од 140х160см.

Silky Soft Ќебе
1.690,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Мека, топла удобност каде и да сте, со ова луксузно и меко ќебе. Уживајте додека лежете на каучот, додека читате книга или гледате телевизија, надвор во градината или каде и да ви е потребно разгалување. Двостраниот дизајн е достапен во две бои, кафеава и сива. Се пере во машина за алишта и има димензија од 140х160см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Најлесниот начин да додадете удобност и топлина во домот

Овозможете си мека удобност со ова луксузно и меко ќебе, кое изгледа преубаво и ќе ја разведри секоја соба. Нема потреба да го вклучувате греењето или да облекувате подебела облека, само земете го ќебето и стоплете се, каде и да сте.

Dormeo Silky Soft Blanket

Мекост која ќе сакате да ја имате во ваша близина

Ништо не е поубаво од меко ќебе и уживање во мека удобност. Ова неверојатно ќебе ќе ви го понуди тоа и многу повеќе, со чувство на мекост наспроти вашата кожа.

Стилски и практичен, ќе го користите секаде

Достапен е во две бои, кафеава и сива и со стилски, двостра дизајн, ова луксузно ќебе изгледа одлично секаде. Користете го на каучот во дневната соба, како прекривка во спалната соба или надвор, на постудени денови. Чувајте едно во автомобилот додека патувате или за на пикник или во опремата за кампување. Ставете го подот, како мека подлога за играње на децата или понесете го на спортски настани и користете го како наметка. Многу намени, дома и надвор.

  • Dormeo Silky Soft Blanket
  • Dormeo Silky Soft Blanket

Одличен подарок за вас и саканите

Лесен и со практична диимензија, 140х160см, ова ќебе е трајно, се пере во машина и е идеален подарок за сите.

Dormeo Silky Soft Blanket
Технички карактеристики
Димензија 140x160 cm
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star