КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Silver Flex основата за кревет со летвички е навистина лесна за местење. Рамката е изработена од бука а летвичките од дрво од бреза. Содржи 28 летвички. Можете да ја прилагодите цврстината на лумбарниот дел со 5-те прилагодливи летвички. 12 нивоа на вистина кај главата. Достапни повеќе димензии. 2 години гаранција.

Silver Flex Летвички
11.990,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Silver Flex основата за кревет со летвички е навистина лесна за местење. Рамката е изработена од бука а летвичките од дрво од бреза. Содржи 28 летвички. Можете да ја прилагодите цврстината на лумбарниот дел со 5-те прилагодливи летвички. 12 нивоа на вистина кај главата. Достапни повеќе димензии. 2 години гаранција.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Добијте до 30% повеќе удобност и одржувајте го вашиот душек свеж

Кога станува збор за удобноста во спиењето, летвичките се незаменливи. Дормео Силвер Флекс летвичките содржаат летвички кои ви обезбедуваат цврста поддршка и можност за целосна адаптација на вашето тело за време на спиењето.

Со нив добивате дури до 30% поголема удобност благодарение на еднаквата дистрибуција на телесната тежина, ергономската положба на телото и оптималната циркулација на воздух со што се спречува создавањето на влака во душекот.

Главни предности:

  • до 30% поголема удобност
  • цврста поддршка и оптимална прилагодливост
  • адаптација на телото, еднаква дистрибуција на телесната тежина
  • ергономска положба на спиење
  • обезбедува оптимална циркулација на воздух
  • го продолжува животот на вашиот душек

Соодветни се за:

  • За сите оние кои бараат поголема удобност во спиењето
  • За оние кои имаат Дормео душек
Технички карактеристики
Димензија 70-120 cm x 190-200 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Максимална тежина на корисник 130 kg
Материјал брезово дрво, буково дрво
Прилагодлива накосеност Да
Прилагодлива цврстина Да

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star