КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Уживајте во предностите на висококвалитетен јорган во комбинација со неверојатна вредност и разбудете се освежени и инспирирани. Полнете со Wellsleep микровлакна за лесна свежина и мекост, како да е полнет со пердуви, за да уживате секоја вечер. Отпорен е на дамки и целосно се пере. Достапен во две димензии: со стилска праска или сива боја.

Sleep&Inspire Јорган
3.990,00 ден.
Stock: 1
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во предностите на висококвалитетен јорган во комбинација со неверојатна вредност и разбудете се освежени и инспирирани. Полнете со Wellsleep микровлакна за лесна свежина и мекост, како да е полнет со пердуви, за да уживате секоја вечер. Отпорен е на дамки и целосно се пере. Достапен во две димензии: со стилска праска или сива боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заменете го јорганот 

Како и секоја постелнина, редовно треба да го заменувате јорганот со цел да спиете во свежа, здрава и хигиенска средина. Сега е време за високовалитетен јорган со одлична вредност и сите потребни предности

Најновото во технологијата за јоргани

Dormeo има речиси 2 децениско искуство во овозможување на квалитетен сон на своите задоволни и одморени купувачи и знае како да понуди оптимален одност помеѓу квалитет и цена. Уживајте во едно од најпопуларните решенија со овој удобен јорган.

Зошто е важно избирање на правилен јорган

Кога заспива, телото се лади и затоа е важно да имате јорган која може да ја одржува правилната температура која ќе ви овозможу мирен сон, за да се разбудите освежени и подготвени за денот. Чувството кое го добивате кога го допирате јорганот исто така е важно, бидејќи мекиот јорган ќе ви понуди задоволство и ќе ви овозможи да се опуштите и да лесно да заспиете.

Wellsleep микровлакна за луксузна мекост

Срцето на јорганот е полнењето со Wellsleep® микровлакна. Напредните материјали се кобинација од лесна мекост која дише и одлична функционалност. Одлични термални карактеристики, минимално впивање на влага, одлична проветреност, отпорност на дамки и мувла го прават идеален за користење со постелнина. 

Стилски дизајн

Вкрстено обоените влакна на јорганот му даваат прекрасен ефект кој дава прекрасно чувство при допир со кожата. Изберете од праска или сива боја.

Достапен во две димензии

Јорганот е достапен во две димензии: 140х200см и 200х200см и целосно се пере во машина на температура од 40°C.

Технички карактеристики
Димензија 140x200cm, 200x200cm
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака 100% полиестер микрофибер со принт
Полнење 100% полиестер Wellsleep влакна
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star