КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Sleep&Inspire Постелнина

100 100 1
SKU: 99-1000177818
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Освежете го изгледот на спалната соба со модерен, минималистички изглед со оваа нова, откачена постелнина која е направена од 100% памук за најдобриот сон. Изработен со висококвалитетно перкално ткаење, за трајност и мекост. Двојниот дизајн ви овозможува 4 изгледи од 1 сет. Навлаката за јорган е достапна во две димензии, со една или две навлаки за перници и две бои: розева и сива.

Sleep&Inspire Постелнина
Од 1.490,00 ден. До
Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

  • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Освежете го изгледот на спалната соба со модерен, минималистички изглед со оваа нова, откачена постелнина која е направена од 100% памук за најдобриот сон. Изработен со висококвалитетно перкално ткаење, за трајност и мекост. Двојниот дизајн ви овозможува 4 изгледи од 1 сет. Навлаката за јорган е достапна во две димензии, со една или две навлаки за перници и две бои: розева и сива.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Освежете ја спалната соба со нов изглед

Најбрзиот начин да ја обновите спалната соба и да ја претворите во оаза на мирот е со нова постелнина. Dormeo Sleep&Inspire линијата составена од високовалитетни производи сега вклучува и тренди постелнина, со навлаа за јоргани перница.

Перкал памук за луксузна постелнина

Чувството на чист, природен памук на кожата е тоа што го бараме кога ќе си легнеме во кревет. Памукот има одлични впивачки карактеристики и спроводливост на топлината, што значи дека ви држи ладно во лето и топло во зима. Ова значи дека памукот е идеален материјал за постелнина, обезбедувајќи ви поздрава околина за спиење. 

Оваа постелнина е изработена од 100% перкал памук, за кој се користи вкрстено ткаење за неверојатно удобност и цврстина, долготрајност и лесно одржување.Оваа постелнина е трајна, има боја која не избледува, се пере во машина за алишта на температура од 60°C и ќе изгледа одлично во текот на годините и ќе станува сè помека со употреба.

4-во-1 изглед

Навлаката на јорганот и навлаките за перници имаат стилски црно бел дизајн од едната страна и се еднобојни од другата страна, во розева или сива боја. Комбинирајте за да создадете нов изглед, до 4 различни комбинации за да го изразите вашиот стил и да го освежите изгледот во спалната соба.

Совршено одговара на јорганот

Навлаката за јорганот има практичен систем за затворање на двата агли за да го држи јорганот на место, па тој ќе изгледа подобро со помалку труд. Достапна во две димензии: 140x200см со 1 навлака за перница и 200x200см со 2.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Дополнителни карактеристики 140x200cm, 200x200cm
Дормео програма спиење
Достапни бои праска боја, сива
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи (1 рецензии)

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сања

www.dormeo.com.mk

Коментар
Прекрасни!!!