КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Подгответе се за пролетта и летото со свежа и разиграна постелнина која ќе ја разубави спалната соба со нов изглед и чувство на луксуз. Изработена од висококвалитетен целосно природен памук со сатенско ткаење. Достапна во 3 бои и двостран дизајн за 4во1 изглед или во чиста, класична бела боја. Достапна во две димензии.


Само до 14.02. добивате дополнителни 10% ПОПУСТ во кошничка.
Essentials Постелнина
1.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Подгответе се за пролетта и летото со свежа и разиграна постелнина која ќе ја разубави спалната соба со нов изглед и чувство на луксуз. Изработена од висококвалитетен целосно природен памук со сатенско ткаење. Достапна во 3 бои и двостран дизајн за 4во1 изглед или во чиста, класична бела боја. Достапна во две димензии.


Дознајте повеќе
Детали за производот

Нова постелнина за нова сезона

Важно е редовно да ја менувате вашата постелнина, за здрав, хигиенски и квалтетен сон. Изберете ја новата Dormeo The Essentials SS Постелнина и добијте две навалаки за перници и навлака за јорган кои ќе донесат удобност и стил во вашиот дом.

Создадете спална соба која ќе ви помогне да се опуштите, одморите и да се разбудите освежени

Вашата спална соба е повеќе од само место за спиење. Тоа е место каде што се опуштате, се ослободувате од грижите, безбедно и удобно место кое може да го претворите во ваша лична оаза на мирот. Соодветниот дизајн на спалната соба, со светли летни бои, ќе го подготви вашиот ум за мирен сон, па вие ќе се разбудите одморени, освежени и подготвени да се соочите со денот кој ве очекува.

Целосно природен памук

Памукот е познат по својата мекост, цврстина и удобност, што го прави идеален материјал за постелнина и облека. Поради неговите антиалергиски карактеристики, тој е совршен за сите кои имаат проблеми со алергии и чувствителна кожа, додека високата впивливост и спроводливост на топлина можат да ви помогнат да останете суви и свежи во текот на ноќта. Има боја која не избледува и целосно се пере во машина на 60° C.

4-во-1 стил за нов изглед секој ден

Вашата спална соба нека изгледа свежо и стилски со четирите начини за користење на оваа постелнина. Секоја навлака е двострана, овозможувајќи ви да ги комбинирате страните и да создадете нов изглед секој ден. Изберете помеѓу четирите разиграни бои или класичната бела боја.

Квалитетот е во деталите

Навлаките кои ги содржи оваа постелнина се затвораат со целосно природни дрвени копчиња. Постелнината е достапна во две димензии, 140х200см и 200х200см, секоја со две навлаки за перница од 50х70см.


 
Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба
Достапни бои rouge, sky, teal, златна
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star