КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Warm Hug Декоративна перница 2021

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Моментално зголемете ја удобноста и стилот во вашиот дом со оваа мека декоративна перница. Полнета со Wellsleep® напредни микровлакна за мекост и поддршка. Достапна во шест бои и два дезени, со двостран дизајн за повеќе различни изгледи. Лесна е за одржување и целосно се пере во машина на 30°C, за долги години удобност и прекрасен изглед.

Warm Hug Декоративна перница 2021
690,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Моментално зголемете ја удобноста и стилот во вашиот дом со оваа мека декоративна перница. Полнета со Wellsleep® напредни микровлакна за мекост и поддршка. Достапна во шест бои и два дезени, со двостран дизајн за повеќе различни изгледи. Лесна е за одржување и целосно се пере во машина на 30°C, за долги години удобност и прекрасен изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уште поголема удобност во вашиот дом

Освежете го домот оваа сезона, со оваа совршена декоративна перница со која ќе се опуштите додека одмарате.

Изработена од висококвалитетни материјали, со истите одлични Wellsleep® напредни микровлакна кои Dormeo ги користи во своите перници и избор од прекрасни бои и дезени, за комбинирање по вашите желби.

Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Практична и стилска

Dormeo Warm Hug Декоративната перница може да се користи на многу начини:

 • Ставете ја на каучот или фотелјата, за поголема поддршка на грбот и зголемена удобност.
 • Користете ја како дополнителна перница во кревет или додека одморате на софата или подот, гледајќи телевизија или читајќи книга.
 • Совршена како декоративна перница за дополнителна боја и текстура во секоја соба.
Dormeo Warm Hug Cushion 2021

2-во-1 стил во бои по ваш избор

Перницата со димензија 40x40см е достапна во 2 различни дезени и 6 бои. Таа има двостран дизајн, обоена од едната страна и супем меко и елегантно бело вештачко крзно од другата страна:

Класичен омбре дизајн со дезен со листови во златна, сива и зелена боја.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Модерен цик-цак дизајн во црвена, сина и розева боја.

 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021
 • Dormeo Warm Hug Cushion 2021

Најмеката перница, благодарение на Wellsleep®

Уживајте во мекоста која ја нуди, со сите предности на Wellsleep® напредните микровлакна. Овој неверојатен материјал е:

 • Лесен и топол.
 • Со уникатна структура која создава воздушни џебови за зголемен волумен и чувство на мекост.
 • Хигиенска.

Димензија: 40x40см и исто како ќебето, перницата може да се пере во машина на 30°C.

Dormeo Warm Hug Cushion 2021
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star