Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-62%

Dormeo Warm Hug детската наметка е извонредно мека и пријатна. Таа е топла така што ќе ги затоплите вашите деца веднаш по бањањето. Детската наметка е соодветна за деца на возраст од 3 до 6 години. Достапна во 2 бои: сина и розева. Се пере во машина на 40°C.

Warm Hug Детска наметка

Редовна цена: 2.580,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Warm Hug детската наметка е извонредно мека и пријатна. Таа е топла така што ќе ги затоплите вашите деца веднаш по бањањето. Детската наметка е соодветна за деца на возраст од 3 до 6 години. Достапна во 2 бои: сина и розева. Се пере во машина на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатна мекост и топлина за вашите деца

Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое нуди топлина и удобност! 

Mаксимална удобност

Dormeo Warm Hug детската наметка е извонредно мека и пријатна. Таа е топла така што ќе ги затоплите вашите деца веднаш по бањањето. Детската наметка е соодветна за деца на возраст од 3 до 6 години. Достапна во 2 бои: сина и розева. Се пере во машина на 40°C.

Едноставни за одржување 

Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од 100% полиестер со одличен квалитет. Таа е топла и мека на допир. Достапна е во две бои - сина и розева.

Детската наметка е соодветна за деца на возраст од 3 до 6 години.

Достапна во 2 бои: сина и розева. Се пере во машина на 40°C.

Технички карактеристики
Материјал 100% polyester
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star