Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Соништата на вашето дете нека станат реалност со разиграната Dormeo Warm Hug детска постелнина. Оваа постелнина им овозможува на вашите деца да уживаат во спиењето. Направена е од 100% памук, ткаенина која обезбедува пријатно и меко чувство.

Warm Hug Детска постелнина
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Соништата на вашето дете нека станат реалност со разиграната Dormeo Warm Hug детска постелнина. Оваа постелнина им овозможува на вашите деца да уживаат во спиењето. Направена е од 100% памук, ткаенина која обезбедува пријатно и меко чувство.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Весели бои за шарени соништа

Соништата на вашето дете нека станат реалност со разиграната Dormeo Warm Hug детска постелнина. Оваа постелнина им овозможува на вашите деца да уживаат во спиењето. Направена е од 100% памук, ткаенина која обезбедува пријатно и меко чувство.  

Топла на допир, мека на кожата

Вашите деца можат да одберат помеѓу 4 различни комбинации. Оставете вашите деца да сонуваат со бели облачиња на сина или розева подлога, или пак свртете ја постелнината да добиете еднобоен изглед.

Едноставно одржување

Warm hug детската постелнина е достапна во сина боја за момќиња и во розева за девојчиња. Се пере во машина на 60°C. Достапна е во стандардни димензии: навлака за перница 50х70см и навлака за јорган 140х200см.   

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни карактеристики навлака за јорган 140x200 & 1x навлака за перница 50x70
Дормео програма дневна соба
Достапни бои розева, сина
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star