Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-50%

Warm Hug детскиот сет претставува сет од меко и нежно ќебе и перница. Достапно во 2 комбинации на бои: сино и розево.  Димензии на ќебето се 130x190 см. додека перницата има димензија 40x40 см. Одлична идеа за подарок на кој секое дете ќе се израдува.

Warm Hug Детски сет

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.495,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm Hug детскиот сет претставува сет од меко и нежно ќебе и перница. Достапно во 2 комбинации на бои: сино и розево.  Димензии на ќебето се 130x190 см. додека перницата има димензија 40x40 см. Одлична идеа за подарок на кој секое дете ќе се израдува.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов член на Warm Hug семејството – создадено специјално за деца

Прославете ги празниците со најновиот член на семејството Warm Hug - Warm Hug детскиот сет.

Нашиот нов Warm Hug детски сет има симпатичен дизајн - небо полно со облачиња. Тој е неверојатно мек и пријатен.    

Вештачкото крзно на горната страна од ќебето и перницата е со одличен квалитет и прекрасен изглед. Направен е од нежни и пријатни материјали.   

Перничињата се практични и естетски.

Dormeo Warm Hug Kids Set Dormeo Warm Hug Kids Set

Уникатен дизајн

Комбинацијата од вештачко крзно со дизајн со облачиња на горната страна и бело вештачко крзно на долната страна го прави овој производ привлечен за секое дете.   

Подолгото вештачко крзно на белите облачиња ги истакнува и ви нуди 3D сензација.

Dormeo Warm Hug Kids Set

Дали барате подарок за Вашето дете?

Постојано се мислите што да купите за Вашите најмили деца? Oвозможeте им ја најтоплата прегратка со детскиот сет Warm Hug за топло и меко чувство низ целата година.

Сетот е спакуван како подарок, за веднаш да може да ги изненадите Вашите најмили. Покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака: Home is where the heart is.

Две бои

Основните бои се сина или розева со бели облачиња. 

  • Dormeo Warm Hug Kids Set
  • Dormeo Warm Hug Kids Set

Warm hug ќебето и перница се перат во машина. 

Технички карактеристики
Димензија Ќебе: 130x190 см.; Перница: 40x40 см.
Дополнителни карактеристики Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба
Полнење 100 % полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star