Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Warm Hug Детско перниче 3во1

Photo
Video
-34%

Warm hug 3 во 1 перничето може да се користи како перница, затоплувач за раце, перниче за поддршка на вратот, играчка или декоративна перница. Направено е од супер мека еластична ткаенина и полнето е со Wellsleep микровлакна. Достапно е во две бои: сина и розева. Се пере во машина.

Warm Hug Детско перниче 3во1

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm hug 3 во 1 перничето може да се користи како перница, затоплувач за раце, перниче за поддршка на вратот, играчка или декоративна перница. Направено е од супер мека еластична ткаенина и полнето е со Wellsleep микровлакна. Достапно е во две бои: сина и розева. Се пере во машина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Перница која ќе им биде омилена на вашите деца

Ова е одличен подарок за под новогодишната елка. Новото Warm Hug 3во1 перниче за деца од Дормео е достапно во 2 бои: сина и розева, за момче и за девојче.

Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion

Перничето може да се користи како:

  1. Затоплувач за раце
  2. Перниче
  3. Перниче за поддршка на вратот

Исто така, може да се користи и како играчка или како декоративно перниче.

Направено е од супер мека еластична ткаенина и полнето е со Wellsleep® микровлакна. 

 

  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% полиестер
Димензија 28x42 см.
Дормео програма дневна соба
Навлака 96% полиестер, 4% спандекс
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Цаци

www.dormeo.com.mk

17.6.2019

Плишан медењак
Купив едно за син ми и едно за ќерка ми и презадоволна сум од нив. За спиење, за на пат, за играње... овој плишан медењак навистина ни носи радост и удобност.

1 производ(и)