КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-23%

Уживајте во неверојатна мекост и топлина. Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L.

Warm Hug V1 Наметка

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 299,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во неверојатна мекост и топлина. Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во неверојатна мекост и топлина

Dormeo Warm Hug домашната наметка е направена од меко вештачко крзно кое ви нуди топлина и удобност! 

Мали детали за максимална удобност

Белата јака од вештачко крзно ви дава дополнителна удобност како и ремен со ист дизајн.

Едноставни за одржување 

Dormeo Warm hug домашната наметка е направена од 100% полиестер со одличен квалитет. Таа е топла и мека на допир. Достапна е во две бои - сива и розева, и 3 димензии - S, M и L. Се пере во машина на 40°C.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Материјал полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star