Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-92%

Уживајте во најмекото, крзнено перниче, кое доаѓа во комбинација од две бои/материјали. Наполнето е со Wellsleep® микровлакна. Достапни се во 5 бои.

Warm Hug Перница

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 54,90 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во најмекото, крзнено перниче, кое доаѓа во комбинација од две бои/материјали. Наполнето е со Wellsleep® микровлакна. Достапни се во 5 бои.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Топлина и удобност...

Дормео Warm Hug перничето е неверојатно меко и пријатно и одлично се вклопува со новиот Дормео Warm Hug сет.

Модерна комбинација од бои и материјали

Двете страни од перничето се изработени од различен материјал и различни бои, па вие можете да бирате помеѓу крзнен изглед и меки микровлакна.

Направени од високо-квалитетно вештачко крзно

Проткаено од квалитетни материјали, Дормео Warm Hug перничето е меко и има привлечен изглед. Модерниот дизајн на крзнен изглед во боја на едната и меките микровлакна во беж боја на другата страна, совршено ќе се вклопат во вашата спална или дневна соба.

Полнење со Wellsleep® микровлакна

Овие перничиња се полнети со Wellsleep® микровлакна, кои прават да се чувствувате како да лежите на пердуви.

Декоративни и функционални

Дормео Warm Hug перничето има декоративна и функционална цел. Користете го согласно вашите потреби.

5 бои кои одговараат на скеој декор во вашиот дом

Warm Hug перничето од Дормео е достапно во бронзена, виолетова, црвена, сина и беж боја.

Се пере во машина

Ова перниче е вакумирано за заштита од нечистотии и се пере во машина.

Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Димензија 40 x 40 cm
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома