Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-30%

Прославете го највеселиот период од годината и внесете магија во вашата спална соба со Dormeo Warm Hug постелнината. Таа е многу мека и удобна и ви обезбедува мирен сон. Направена е од 100% памучен сатен. Постелнината е достапна во две димензии 140x200 и 200x200 см.

Warm Hug Постелнина

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 1.323,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Прославете го највеселиот период од годината и внесете магија во вашата спална соба со Dormeo Warm Hug постелнината. Таа е многу мека и удобна и ви обезбедува мирен сон. Направена е од 100% памучен сатен. Постелнината е достапна во две димензии 140x200 и 200x200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Донесете ја новогодишната магија во вашата спална соба 

Прославете го највеселиот период од годината и внесете магија во вашата спална соба со Dormeo Warm Hug постелнината. Таа е многу мека и удобна и ви обезбедува мирен сон. Направена е од 100% памучен сатен!  

Четири различни комбинации

Одберете помеѓу 4 различни комбинации во вашата спална соба со тоа што ќе ги вртите навлаките за перница и јорган на различни страни. Бели снегулки на сина или сива подлога на едната страна, или пак еднобојна страна која одговара на дизајнот. 

Едноставна за одржување

Warm hug постелнината се пере во машина на 60°C. Достапна е во класична димензија: перница 50х70см, единечен сет 140х200см и двоен сет 200х200см.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни карактеристики навлака за јорган 140x200 см. & 1x навлака за перница 50x70 см.; навлака за јорган 200x200 см. & 2x навлаки за перница 50x70 см.
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сива, сина
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star