КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Warm Hug Постелнина 2020

100 100 1
SKU: 99-1000177825
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Освежете ја спалната соба со нова стилска и удобна постелнина. Дел од класичната Warm Hug колекција, оваа постелнина составена од навлака за јорган и перница, има модерен дизајн со борчиња и навлака со дизајн од двете страна за да имате 4 различни изгледи со една постелнина. Изработена од висококвалитетен турски памук за мекост и цврстина, како и сатенско ткаење за дополнителна луксузност.

Warm Hug Постелнина 2020
1.790,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Освежете ја спалната соба со нова стилска и удобна постелнина. Дел од класичната Warm Hug колекција, оваа постелнина составена од навлака за јорган и перница, има модерен дизајн со борчиња и навлака со дизајн од двете страна за да имате 4 различни изгледи со една постелнина. Изработена од висококвалитетен турски памук за мекост и цврстина, како и сатенско ткаење за дополнителна луксузност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Топла прегратка за вашата спална соба

Warm Hug приказната продолжува со ново дополнување на најпродаваната линија на Dormeo, со нова постелнина која ќе понуди стилски изглед на спалната соба оваа сезона.

Оваа постелнина е специјално дизајнирана, имајќи ја вашата удобност на ум, во црвена и виолетова боја.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020

Подмладете се себеси со оваа нова постелнина

Вашата спална соба е оазата каде ги полните батериите и светилиште каде што спиете, местото каде што полните енергија за следниот ден. Оттука, важно е редовно да ја менувате вашата постелнина за да спиете во свежа, здрава и хигиенска средина.

  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020

Природни материјали за долготрајна удобност

Навлаката за јорган и навлаката за перница се изработени од 100% турски памук. Овој антиалергенски и целосно природен материјал е неверојатен кон кожата и се пере на температура од 60°C па ќе ја задржи бојата и ќе биде мека со години.

Употребата на сатенско ткаење додава удобност, правејќи го памукот уште помек од обичното ткаење.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020

4-во-1 стил

Навлаките се двострани. Од едната страна има модерен дизајн со борчиња додека другата страна е еднобојна.

Мешајте и комбинирајте ги страните и создадете 4 различни изгледи.

  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020
  • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2020

Овој сет е достапен во 3 димензии на јорган 140х200см (со 1 навлака за перница и 200х200см и 220х220см (2 навлаки за перници).

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Дормео програма дневна соба
Достапни бои rumba red, sunset purple
Материјал 100% cotton

Рецензии од купувачи (1 рецензии)

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сања

www.dormeo.com.mk

Искуство
Мека и многу пријатна за спиење. Ја препорачувам.