Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Празнично расположение во вашата спална соба со Warm Hug Постелнината. Со нејзиниот прекрасен дизајн и преубави материјали, ќе сакате да ја користите во текот на целата година. Изработена од 100% памучен сатен, може да се пере на 60°C. Достапна е во 2 комбинации на бои и 3 димензии.

Warm Hug Постелнина
2.190,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Празнично расположение во вашата спална соба со Warm Hug Постелнината. Со нејзиниот прекрасен дизајн и преубави материјали, ќе сакате да ја користите во текот на целата година. Изработена од 100% памучен сатен, може да се пере на 60°C. Достапна е во 2 комбинации на бои и 3 димензии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Празнична атмосфера во вашата спална соба

Оваа прекрасна постелнина има дизајн со снегулки и дрвца на едната страна и сива или сина боја од другата страна. Благодарение на ваквиот дизајн, можете да создадете 4 различни изгледи во вашата соба.

Материјали со врвен квалитет за максимална удобност

Кога станува збор за постелнина, едно нешто е навистина важно - удобноста. Поради тоа, нашата Warm Hug постелнина е супер мека и удобна и ви нуди пријатен сон.

Изработена е од 100% памучен сатен за чувство на мекост. Дополнително, спакувана е во ЕКО торба, која може да продолжите ја користите и понатаму како торба за пазарување

Практични карактеристики за лесно одржување

Постелнината е навистина лесна за одржување, може да се пере на 60°C. Навлаката за јорган и навлаката за перницата имаат патент кои го олеснуваат користењето. Достапна е во 2 комбинации на бои: сина и сива. Димензиите се: навлака за перница 50х70см и навлака за јорган 140х200см, 200х200см или 200х220см.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сива, сина
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома