КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-50%

Најтоплите, најмеките и најсилните прегратки - со најновиот Dormeo Warm Hug сет од перница и ќебе! Овој неодолив сет е направен од неверојатно меки и пријатни материјали. Сетот се пере во машина за загарантирана хигиена! Достапен во единечна и двојна димензија.

Warm Hug Сет ќебе и перница

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

  • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Најтоплите, најмеките и најсилните прегратки - со најновиот Dormeo Warm Hug сет од перница и ќебе! Овој неодолив сет е направен од неверојатно меки и пријатни материјали. Сетот се пере во машина за загарантирана хигиена! Достапен во единечна и двојна димензија.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Warm Hug сет за магични моменти

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I

Дали барате идеален подарок за најмилите?

Секоја година се мислите што да им подарите на вашите најмили? Одберете го неверојатно мекиот Warm Hug сет! Одличен подарок кој ќе им пружи максимална мекост и топлина на Вашите најмили во текот на целата година.

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака: Home is where the heart is.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I Dormeo Warm Hug Set 2020 I

Преубавата Warm Hug приказна продолжува

Завиткајте се во најтоплата и најмеката прегратка. Доволно е голем за целото семејство, но, можете да си го чувате само за вас.

Што и да одлучите, најновиот сет има копче од страна, па ќебете ќе остане на место, за вие да можете да уживате во неговата удобност.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I

Многу повеќе од ќебе, прегратка

Супер мек и крзнен, Warm Hug сетот е идеален за студените зимски денови. Без разлика дали сакате да уживате со добра книга или пред телевизор, овој сет од ќебе и перница ќе го претвори секој дел од домот во оаза на удобност.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I

Најдоброто перниче за гушкање

Благодарение на најмеките материјали и вештачкото крзно, Warm Hug перницата ќе стане вашата омилена. Полнета е со Wellsleep® напредни микровлакна, за неверојатна удобност.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I

4 изгледи во само еден сет

Ќебето и перницата можат да се превртуваат, така што секогаш ќе имате модерен и стилски изгледн на сетот. Достапни се во 1 традиционален дизајн и 2 бои. Едната страна на перницата е во златна или кралска зелена боја, а другата страна е бела.

  • Dormeo Warm Hug Set 2020 I

    Златна

  • Dormeo Warm Hug Set 2020 I

    Кралска зелена

Избор на повеќе бои

Можеби повеќе ви се допаѓаат виолетова, црвена, розева или сива боја? Наскоро ќе бидат достапни сите овие модерни бои.

Dormeo Warm Hug Set 2020 I
Технички карактеристики
Димензија 130x190см., 200x200см.
Дополнителни карактеристики Сет од ќебе и перница
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star