Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Warm Hug Сет ќебе и перница V1

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-89%

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Warm Hug Сет ќебе и перница V1

Редовна цена: 4.780,00 ден.


Специјална цена: 549,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатно мек Warm hug сет

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

 • Неверјатно меко и топло
 • Достапно во 5 бои
 • Ќебе со единечна (130 x 190) и семејна (200 x 200) димензија со перница 40 x 40
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Се пере во машина на 30ºC
 • Идеален избор за подарок

5 бои кои одговараат во секоја пригода и се вклопуваат во секој декор

Сетот е достапен во 5 бои: Сина, Црвена, Кафена, Слонова коска и Виолетова.

Затоплете ги вашите стапала

На едната страна од ќебето има џеб во кој ќе ги затоплите стапалата.

Секој сет е спакуван како одарок со машна на која има специјална порака.

Нова семејна димензија

Оваа година Warm Hug сетот е достапен и во нова димензија - 200x200.

Освежете го просторот

Овој сет одлично се вклопува во секој простор, има 2 варијации на бои на горната и долната страна, разубавувајќи го вашиот дом.

Перничињата можат да бидат украсни, но и функционални. Перничето и ќебето можат да се перат во машина на 30ºC.

Одличен подарок

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака.

Технички карактеристики
Димензија 130x190 сет (ќебе 130x190 + перница 40x40) , 200x200 сет (ќебе 200x200 + перница 40x40)
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 7 рецензии

4,95

17 рецензии

11-17 of 17

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Moja recenzia

www.dormeo.sk

Мое мислење
Многу е пријатно. Ми се допаѓа :-)

ili

www.dormeo.cz

Прекрасно.
Одличен сет, не одам никаде без него! Сите на кои им го купив како подарок се презадоволни.

Džejn

www.dormeo.cz

Одличен Божиќен подарок.
Најдобриот, прекрасен подарок, го купуваме секоја година :-)

Anet

www.dormeo.cz

Синото е одлично
Минатата година купив црвен за баба ми и виолетова за мајка ми. Ќебето е одлично и навистина топло, па јас ќе купам сина за мене оваа година, ја пропуштив таа боја претходните години :)

Yv

www.dormeo.cz

одличен
Ќебето/прекривката/јорганот е совршен, многу мек и топол. Го имаме само една година, но го користиме секојдневно и сè уште изгледа како нов!

Gara

www.dormeo.cz

Добар квалитет за разумна цена.
Го добив како подарок пред 2 години и сеуште изгледа како нов, па дури ни перницата не се сплеска.

Jana

www.dormeo.cz

Одличен!
Имам ќебе и перница неколку години и сум многу задоволен/на, имам зелена и портокалова и навистина се одлични. Но, овие нови бои не ни одговараат, бидејќи едната страна е бела, а ние имаме пес дома, па тоа не би било добро.

11-17 of 17