Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Бесплатна достава на сите нарачки!

Бесплатна достава на сите нарачки! - Купувајте безбедно од дома.

Купувајте безбедно од дома.

 
 
[banner_timer]
 

Warm Hug Сет ќебе и перница V3

Photo
Video
-67%

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство. Warm Hug сетот сега е достапен во пет бои: сина, кафеава, виолетова, црвена, сребрена и во две димензии 130x190см. и 200x200см.

Warm Hug Сет ќебе и перница V3

Од Редовна цена: 2.980,00 ден. До


Специјална цена: 990,00 ден. До

Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm Hug сетот е присутен во голем дел од домовите на луѓето. Мек, топол и пријатен за комплетно уживање на вас и вашето семејство. Warm Hug сетот сега е достапен во пет бои: сина, кафеава, виолетова, црвена, сребрена и во две димензии 130x190см. и 200x200см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Незаборавни моменти со Warm Hug

Супер мек и крзнен, Warm Hug сетот е идеален за студените зимски денови. Без разлика дали сакате да уживате со добра книга или пред телевизор, овој сет од ќебе и перница ќе го претвори секој дел од домот во оаза на удобност.

Совршениот подарок за вашите сакани

Подарете ја најтоплата прегратка овие празници - мекиот и топол допир на Warm Hug сетот. Одлично одговара со пар меки папучи, чинија со пуканки и божиќен филм на телевизор.

Секој Warm Hug сет е веќе спакуван како подарок и има прекрасна панделка со преубава порака: Home is where the heart is.

Преубавата Warm Hug приказна продолжува

Завиткајте се во најтоплата и најмеката прегратка. Доволно е голем за целото семејство, но, можете да си го чувате само за вас.

Што и да одлучите, најновиот сет има копче од страна, па ќебете ќе остане на место, за вие да можете да уживате во неговата удобност.

Прославете ја сезоната на подароци со новиот Warm Hug сет

Оваа година имаме дизајн, функционалност и 2 нови бои: виолетова и сребрена кои совршено ќе се вклопат во вашиот дом.

Покрај нив, можете да изберете од следниве бои: сина, црвена или кафеава. За само неколку секунди, променете ја атмосферата во домот, благодарение на вештачко крзно со бела боја, која се наоѓа на другата страна на сетот.

Што ако само еден не е доволен?

Што ако сакате заедно со партнерот или партнерката да уживате во удобноста на Warm Hug ќебето и перницата? Нарачајте си дополнителна Warm Hug перница.

Благодарение на најмеките материјали и вештачкото крзно, Warm Hug перницата ќе стане вашата омилена. Полнета е со Wellsleep® напредни микровлакна, за неверојатна удобност.

Погледнете ја Warm Hug колекцијата тука >>

Технички карактеристики
Димензија Ќебе 130x190 см. + Перница 40x40 см.; Ќебе 200x200 см. + Перница 40x40 см.
Дополнителни карактеристики Ќебе: Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер (faux fur); Перница: Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер (faux fur)
Дормео програма дневна соба
Полнење Перница: 100% полиестер (Wellsleep®)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star