КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Навлака за тешко антистрес ќебе

Photo
Video

Dormeo Тешкото антистрес ќебе е едноставен начин за намалување на стресот, природно стимулирајќи го производството на сератонин и мелатонин. Сега, можете да бидете сигурни дека вашето ќебе е во одлична состојба со оваа специјално дизајнирана навлака. Луксузно кадифена од едната страна и памучна од другата страна. Достапна во три димензии и целосно се пере во машина на температура од 30°C.

Навлака за тешко антистрес ќебе
1.290,00 ден.
Stock: 2
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Dormeo Тешкото антистрес ќебе е едноставен начин за намалување на стресот, природно стимулирајќи го производството на сератонин и мелатонин. Сега, можете да бидете сигурни дека вашето ќебе е во одлична состојба со оваа специјално дизајнирана навлака. Луксузно кадифена од едната страна и памучна од другата страна. Достапна во три димензии и целосно се пере во машина на температура од 30°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршено надополнување на вашето тешко ќебе

Dormeo Тешкото антистрес ќебе е паметно дизајнирано за природно да го намали стресот. Полнето е со стаклени топчиња кои нанесуваат притисок на телото, го намалуваат движењето на телото, го олеснуваат заспивањето, ја намалуваат анксиозноста па лесно ќе се опуштите и ќе заспиете.

Дизајниран за удобност и лесно користење

Оваа специјално дизајнирана навлака е со идеална димензија и облик за вашето Dormeo тешко ќебе да остане во совршена форма уште многу години. Во внатрешноста, има специјално место каде можете да го прицврстите вашето ќебе за тоа да остане на своето место.

Мека на допир, пријатна за држење

Навлаката има две страни.

  • Едната страна е изработена од кадифен материјал, со луксузна мекост и топлина и прекрасен изглед. Ќе ви причини задоволство секогаш кога ќе ја допрете и ќе уживате додека се покривате со неа. Достапна е во класична сива боја која додава безвременски изглед на секоја соба.
  • Другата страна е изработена од памук, за свежо, удобно чувство. Овој антиалергенски материјал е познат по своите карактеристики на проветреност и висока апсорпција на влага. Памукот е совршениот материјал за вашата кожа додека спиете. Памучната страна е сина за стилски да ја надополни сивата кадифена страна.

Димензија за сите ќебиња

Навлаката за ќебето е достапен во три димензии, 100x150см, 120x180см и 140x200см. Целосно се пере во машина на температура од 30°C и ќе ви обезбеди долги години користење на вашето Dormeo Тешко антистрес ќебе.

Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сина/сива
Материјал 100% cotton
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star