КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Освежете ја вашата бања со овој супер мек пешкир изработен од 100% памук, за целосно природна, антиалергиска, мекост, впивливост и издржливост, за едноставен начин до поголема удобност во бањата. Достапен е во две димензии и четири бои: виолетова, светло сина, сива и темно сина, дополнети со класично порабување на краевите. Се пере во машина на 60° и брзо се суши за дополнителна хигиена.

Whipstitch Пешкир
890,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Освежете ја вашата бања со овој супер мек пешкир изработен од 100% памук, за целосно природна, антиалергиска, мекост, впивливост и издржливост, за едноставен начин до поголема удобност во бањата. Достапен е во две димензии и четири бои: виолетова, светло сина, сива и темно сина, дополнети со класично порабување на краевите. Се пере во машина на 60° и брзо се суши за дополнителна хигиена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обновете ги вашите пешкири, изберете пешкир со класичен стил и безвременска удобност

Заменете ги изморените и груби пешкири со меки, свежи пешкири од најновата Dormeo Whipstitch линија.

Изработен е од висококвалитетен памук, со рабови прекрасно надополнети со класично порабување, што го прави овој пешкир лесно и прифатливо решение за зголемена удобност и стил во бања.

Dormeo Whipstitch Towel

Совршена комбинација со стилски дизајн

 • Изработен од 100% памучни влакна, познати по своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина
 • Антиалергиски, брзо се суши и има одлична впивливост
 • Достапен е во нежни бои кои одлично ќе изгледаат во секоја спална соба
 • Рабовите на овој неверојатен пешкир се финиширани со традиционално порабување.
 • Се пере на 60°C
Dormeo Whipstitch Towel

Достапен во 4 елегантни бои

Dormeo Whipstitch Пешкирот е достапен во 4 елегантни бои:

 • виолетова
 • светло сина
 • сива
 • темно сина

Достапен во две димензии, 50x100см и 70x140см.

Dormeo Whipstitch Towel

Едноставен и безвременска Dormeo Whipstitch линија

Уживајте во удобноста со новата Dormeo Whipstitch линија која вклучува:

 • ќебе
 • јорган
 • перница
 • декоративна перница
 • пешкир
Dormeo Whipstitch Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star