КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Top Shop Ergonomic Shovel Efekt Повеќенаменска лопата

Photo
Video
Ergonomic Shovel Efekt е нова, иновативна, повеќенаменска лопата која е соодветна за сите сезони и сите видови на работа. Од сега, градинарските работи или чистењето на снегот ќе биде работа во која ќе уживате!
Top Shop Ergonomic Shovel Efekt Повеќенаменска лопата
2.290,00 ден.
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Ergonomic Shovel Efekt е нова, иновативна, повеќенаменска лопата која е соодветна за сите сезони и сите видови на работа. Од сега, градинарските работи или чистењето на снегот ќе биде работа во која ќе уживате!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Помалку притисок на 'рбетот и мускулите на грбот

Иновативниот патент на оваа уникатна лопата и ги дава многуте функционални предности:

  • Ергономски дизајнирана рачка која драстично го намалува наведнувањето додека работите, што позитивни влијае на 'рбетот и мускулите на грбот.
  • Свитканата рачка ви овозможува ефикасно држење на лопатата.
  • Поради иновативната геометрија на Ergonomic Shovel Efekt таа нема да се истури кога е полна.
  • Рачката е обложена со термо материјал за да ви обезбеди сигурно држење.
  • Лесна и силна рамка од алуминиум - тежи само 1,5кг!
  • Зајакнатата лопата го насочува товарот кон центарот што обезбедува можност за повеќе товар.
  • Ergonomic Shovel Efekt е дизајнирана за да ги издржи најтешките материјали во екстремни услови.

Ergonomic Shovel Efekt е произведена со најдобрите еколошки материјали и поради својот лесен дизајн таа е совршен избор за секоја жена.

Технички карактеристики
Материјал алуминиум

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star