КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипед

Photo
Video

Со GymBit Magnetic Bike Focus S1 вие ќе имате силна кардиоваскуларна вежба. Со својот лесен, ултра-тивок магнетен систем и цврста железна конструкција која може да се издржи долго користење овој велосипед е одличен избор за почетници и за напредни корисници. Тој има голем монитор кој е лесен за користење и тој мери време поминато на вежбање, брзина, дистанца, пулсот и калориите кои биле согорени.

Gymbit Focus S1 Magnetic Собен велосипед
15.990,00 ден.
Цена на рати: 36 x 444.17 ден
Club5*: 12.990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Со GymBit Magnetic Bike Focus S1 вие ќе имате силна кардиоваскуларна вежба. Со својот лесен, ултра-тивок магнетен систем и цврста железна конструкција која може да се издржи долго користење овој велосипед е одличен избор за почетници и за напредни корисници. Тој има голем монитор кој е лесен за користење и тој мери време поминато на вежбање, брзина, дистанца, пулсот и калориите кои биле согорени.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во енергична кардио вежба со овој велосипед!

Уживајте во енергична кардио вежба со GymBit Magnetic Bike Focus S1. Неговиот систем на отпор е тивок и и има издржлива челична конструкција. Овој велосипед е одличен за почетници и активни возачи кои сакаат да бидат во форма!

Започнете!

 • Тивок, долготраен, компактен и удобен.
 • Монитор кој е едноставен за читање и го покажува времето, брзината, потрошените калории и растојанието.
 • Одометар - вкупно поминато растојание за време на вежбите.
 • Прилагодливи педали.
 • Едноставно прилагодување на отпорот.
 • 5 нивоа на отпор.
 • Магнетски отпор за тивко возење.
 • Атрактивен изглед и компјутерски дизајн.
 • Седиштето се прилагодува во две насоки - хоризонтална и вертикална.
 • Тркала со кои едноставно ќе го транспортирате велосипедот.
 • Дел од брендот LiveActive
Дополнителни информации
 • Рачки со сензори за пулс
 • Голем ЛЦД екран
 • Вградени тркала за транспорт
Технички карактеристики
Димензија 93,5 x 45 x 124 cm
Дополнителни карактеристики Мерач за пулс, прилагодливо седиште
Максимална тежина на корисник 110 kg
Отпор 5 levels
Систем на кршење магнетски
Тежина 22kg
Тркала за транспорт Да
Тркало 5 kg
Фунцкии на екран брзина, време, калории, одометар, пулс, растојание, скенирање

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star