Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-50%

Warm Hug детскиот сет претставува сет од меко и нежно ќебе и перница. Достапно во 2 комбинации на бои: сино и розево. Димензии на ќебето се 130x190 см. додека перницата има димензија 37x37 см. Одлична идеа за подарок на кој секое дете ќе се израдува.

Warm Hug Детски сет

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Warm Hug детскиот сет претставува сет од меко и нежно ќебе и перница. Достапно во 2 комбинации на бои: сино и розево. Димензии на ќебето се 130x190 см. додека перницата има димензија 37x37 см. Одлична идеа за подарок на кој секое дете ќе се израдува.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов член на Warm Hug семејството – создадено специјално за деца

Прославете ги празниците со најновиот член на семејството Warm Hug - Warm Hug детскиот сет.

Нашиот нов Warm Hug детски сет има симпатичен дизајн со додадок ѕвездички. Тој е неверојатно мек и пријатен.

Вештачкото крзно на горната страна од ќебето и перницата е со одличен квалитет и прекрасен изглед. Направен е од нежни и пријатни материјали.;

Перничињата се практични и естетски.

Уникатен дизајн

Комбинацијата од вештачко крзно со дизајн со ѕвездички на горната страна и бело вештачко крзно на долната страна го прави овој производ привлечен за секое дете.

Подолгото вештачко крзно на ѕвездичките ги истакнува и ви нуди 3D сензација.

Дали барате подарок за Вашето дете?

Постојано се мислите што да купите за Вашите најмили деца? Oвозможeте им ја најтоплата прегратка со детскиот сет Warm Hug за топло и меко чувство низ целата година.

Две бои

Основните бои се сина или розева со ѕвездички.

Warm hug ќебето и перница се перат во машина.

Технички карактеристики
Димензија Ќебе: 130x190 см.; Перница: 37x37 см.
Дополнителни карактеристики Ќебе: 100% полиестер; Перница : Горна страна: 100% полиестер; Долна страна: 100% полиестер
Дормео програма дневна соба
Полнење Перница: 100% полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star