Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-40%

Дормео Летиа кревет со модерен дизајн и впечатливи бои кои ќе се вклопат во секој дом. Заоблениот наслон ви дава идеална удобност.

Lettia Кревет

Од Редовна цена: 26.990,00 ден. До


Специјална цена: 16.194,00 ден. До

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дормео Летиа кревет со модерен дизајн и впечатливи бои кои ќе се вклопат во секој дом. Заоблениот наслон ви дава идеална удобност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Убав и модерен кревет

Дормео Летиа ќе ве воодушеви со својот модерен италијански дизајн кој го надополнува изгледот на секоја спална соба. Ако сакате да уживате во одличен сон и да го разубавите изгледот на вашата спална соба, Дормео Летиа креветот е вистинскиот избор за вас.

Прекрасни бои кои го надополнуваат изгледот на вашата спална соба

Дормео Летиа креветот е достапен во 5 бои: венге, цреша, бел даб, слонова коска и бела.

Неверојатна удобност и тишина

Дормео Летиа има малку заоблен наслон кој е многу удобен и претставува одличен избор за сите оние кои сакаат да читаат во кревет. Направен е од масивна иверица со заоблени рабови со што е безбеден.

Доколку мирот и тишината се важни за вас, Дормео Летиа со гаранција нема да крцка, па вие нема да се будите секојпат кога вие или вашиот партнер ќе сакате да се свртите на другата страна.

Едноставна за склопување и одржување

Дормео Летиа креветот ќе го склопите многу брзо, затоа што се што ви е потребно за тоа го добивате во комплетот.

Таа е исто и едноставна за одржување, користете мокра крпа и благ детергент и потоа убаво пребришете ја со сува крпа.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: летвичките не се вклучени во комплетот.

Дормео летвички кои одговараат на Дормео Летиа се:

  • Дормео Трио Флекс
  • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

  • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
  • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
  • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
  • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
  • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома