Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Доколку ви е потребно повеќе место во вашата спална соба, тогаш ќе уживате во Дормео Милана креветот со механизам за подигање. Не само што е многу практичен, туку и има елегантен италијански изглед и ви ја нуди удобноста која ви е потребна.

Millana Кревет со механизам
Од 26.990,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Доколку ви е потребно повеќе место во вашата спална соба, тогаш ќе уживате во Дормео Милана креветот со механизам за подигање. Не само што е многу практичен, туку и има елегантен италијански изглед и ви ја нуди удобноста која ви е потребна.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Доволно простор за вашите потреби

Оваа Дормео Милана рамка за кревет има специјален механизам за подигање и складирање со кој го добивате просторот кој ви е потребен под креветот. Хидрауликата за подигање е многу едноставна за користење, па тука ќе може да ги чувате и оние работи кои почесто ги користите.

Делот за складирање под креветот е идеален за чување и поголеми предмети, како куфери, постелнина, големи ќеси со сезонска гардероба, спортска опрема и други работи кои зафаќаат многу простор во плакарите.

Убав, елегантен изглед на вашата спална соба

Дормео Милана рамката за кревет со механизам за подигање, покрај тоа што е многу практична, е и многу декоративна со модерен италијански дизајн.

Оваа рамка е достапна во 5 бои: венге, цреша, бел даб, слонова коска и бела.

Идеален избор за сите оние кои сакаат мир и тишина

Милана рамката за кревет има систем за звучна изолација, што значи дека веќе нема да го слушате оној непријатен звук на секое ваше превртување.

Земја на потекло: Италија

Забелешка: Летвичките не се вклучени.

Соодветни Дормео летвички се:

  • Дормео Трио Флекс
  • Дормео Компакт Флекс

Наменет за:

  • Млади брачни парови кои првпат го опремуваат нивниот дом
  • Љубителите на минималистички дизајн и чисти форми
  • Оние кои сакаат едноставен мебел кој лесно ќе се вклопи во домашниот декор
  • Оние кои не сакаат да губат време и енергија во разместување на мебелот
  • Сите оние кои сакаат висококвалитетен и функционален мебел по поволна цена
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star