КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-75%

Продолжете го векот на вашиот душек и зголемете ја удобноста со помош на прилагодливата основа за кревет со летвички. Летвичките му даваат поддршка на ‘рбетот, го провертуваат душекот и лесно се креваат за да може да го исчистите делот под креветот или пак да складирате одредени работи.

Lift Flex Летвички

Редовна цена: 7.990,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Продолжете го векот на вашиот душек и зголемете ја удобноста со помош на прилагодливата основа за кревет со летвички. Летвичките му даваат поддршка на ‘рбетот, го провертуваат душекот и лесно се креваат за да може да го исчистите делот под креветот или пак да складирате одредени работи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Секоја вечер ќе спиете мирно со Дормео Лифт Флекс основата за кревет со летвички

Обновете го креветот со високо квалитетната основа за кревет со летвички која ќе го подобри квалитетот на душекот. И душекот и основата за креветот се подеднакво важни кога станува збор за поддршка на телото. Тие функционираат заедно за да создадат максимална удобност и поддршка. Всушност, основата со летвички додава дури и 30% поглема удобност. Дормео основата со летвички одлично ќе ја заврши својата работа.

Прилагодлива цврстина – удобност во текот на спиењето

Лифт Флекс е прилагодлива основа со 28 флексибилни летвички од брезово дрво. Имаат ергономски дизајн и можат да се прилагодат во делот на половината со 6те прилагодливи летвички според вашите желби и да ви ја дадат потребната удобност и поддршка.

Покрај тоа, тие ќе му дадат стабилна поддршка на вашиот ‘рбет, вашиот душек ќе биде проветрен и тие ќе го продолжат неговиот животен век.

Едноставно кренете ги од едната страна и исчистете под креветот.

Основата со летвички Лифт Флекс е специјално дизајнирана и има посебен механзам со кој ќе може да ги кренете летвичките од едната страна. На овој начин може да исчистите под креветот или да складирате работи под креветот со леснотија.

  • За секој кревет
  • Посебно за душеци со мемори пена
  • Одлични за лица кои имаат проблеми со ‘рбетот
  • Одлични за лица кои немаат доволно простор во домот

Технички карактеристики
Димензија 70-90 x 200 см
Дополнителни карактеристики Соодветно за дупол кревет. Се крева од страна - лесно складирање.
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Максимална тежина на корисник /
Материјал birch polywood, цврста бука
Прилагодлива цврстина Да

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star