Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање

Photo
Video

Тивката GymBit моторизирана лента за трчање Dynamic P1 ќе ви овозможи големо задоволство за да постигнете било која цел што се однесува до вашето вежбање. Дисплејот ги прикажува вашиот пулс, брзина, време, потрошени калории, помината дистанца, целосното вежбање и има ЕКГ сензори кои се држат со раката и вграден приклучок за MP3 за да се комбинира важето вежбање со вашата омилена музика.

Gymbit Dynamic P1 Motorized Лента за трчање
29.990,00 ден.
Цена на рати: 12 x 2499.17 ден
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Тивката GymBit моторизирана лента за трчање Dynamic P1 ќе ви овозможи големо задоволство за да постигнете било која цел што се однесува до вашето вежбање. Дисплејот ги прикажува вашиот пулс, брзина, време, потрошени калории, помината дистанца, целосното вежбање и има ЕКГ сензори кои се држат со раката и вграден приклучок за MP3 за да се комбинира важето вежбање со вашата омилена музика.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • автоматски наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • MP3 приклучок
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот кој е поставен на рачката
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 1.5 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • Рачно менување на наклонот (3 нивоа)
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија склопено: 165 x 70 x 135 см.
Дополнителни карактеристики лесно пренослива; површина за движење: 120 x 40 см.
Максимална тежина на корисник 120 kg
Моќност 1.0 HP (константно) / 1.5 HP (со забрзување)
Опсег на брзина макс 12 км/ч
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 64,7 кг.
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, вкупно вежбање, време, калории, накосеност, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома