КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Wellneo MeMove 2во1 Јаже за скокање

Photo
Video
Outlet

Ако веќе сте избрале да вежбате, јажето треба да биде дел од вашата домашна опрема. Ова јаже за скокање со тежина е тоа што го барате за да можете да согорите значајна количина на калории.

Wellneo MeMove 2во1 Јаже за скокање
490,00 ден.
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Ако веќе сте избрале да вежбате, јажето треба да биде дел од вашата домашна опрема. Ова јаже за скокање со тежина е тоа што го барате за да можете да согорите значајна количина на калории.

Дознајте повеќе
Детали за производот

MeMove Јажето за скокање со тежина е одлично за издржливост. 

Зошто да го изберете ова Јаже за скокање од MeMove?

Целосно ќе можете да го искористите потенцијалот на скокањето со јаже. Бавното скокање, поради тежината на јажето, обезбедува правилно скокање и подобрување на држењето.

Дизајнот на MeMove Јажето за скокање со тежина

Ова јаже за скокање е направено да не се заплеткува, со висококвалитетни рачки. Должината се прилагодува на вашите потреби. Практичен и лесен.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star