КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Wellneo Memove Сет тегови за раце и нозе

Photo
Video

Без разлика дали вежбате јога, трчате, вежбате аеробик, пилатес, пешачите, патувате, вежбате дома итн., овој сет од Memove ќе го надополни вашето вежбање. Теговите за раце и нозе ќе ви овозможат да се фокусирате на отпор на рацете, да ги зајакнете и тонирате мускулите или да ги согорите мастите додека вашите раце се слободни. Додадете го овој дополнителен отпор за да согорите поголем број на калории.

Wellneo Memove Сет тегови за раце и нозе
2.380,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Без разлика дали вежбате јога, трчате, вежбате аеробик, пилатес, пешачите, патувате, вежбате дома итн., овој сет од Memove ќе го надополни вашето вежбање. Теговите за раце и нозе ќе ви овозможат да се фокусирате на отпор на рацете, да ги зајакнете и тонирате мускулите или да ги согорите мастите додека вашите раце се слободни. Додадете го овој дополнителен отпор за да согорите поголем број на калории.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобни и ефикасни се зборовите со кои ќе ги опишеме овие тегови

Зошто да поседувате Memove Тегови за раце и нозе?

Може да ги носите додека изведувате различни спортови како јога, трчање, аеробик, пилатес, пешачење, патување, вежбање дома итн. Исто така, може да ги носете на рацете и нозете за тонирање или за истегнување по вежбањето.

Дизајнот на MeMove теговите за раце и нозе

Овие тегови се изработени од траен и мек силикон. Деловите од висококвалитетен не’рѓсоувачки челик се удобно и лесно се вадат, лесно се чистат, отпорни се на пот и мириси. Тежат секое по 0,5 кг.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star