Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Удобност која нежно успива

Совршената површина за спиење ќе ве натера да се вљубите во неа! Овозможува поддршка и удобност за одличен, здрав и основувачки сон и ќе се разбудите полни со енергија и среќа во текот на целиот ден.

Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

 • Во моментот нема залиха
  само 0 на залиха
  Aloe Vera Orthocell Над-душек

  Aloe Vera Orthocell Над-душек

  Над-душек од 4см кој е дизајниран за да ја зголеми удобноста на старите софи, каучи на спуштање или други неудобни површини за спиење. Изработен од квалитетна Orthocell™ пена која овозможува совршена поддршка и го зголемува протокот на воздух и хигиената. Навлаката која се вади е збогатена со екстракт од Алое Вера за поголема мекост.
  Од 4.980,00 ден. До
  Повеќе
 • Во моментот нема залиха
  само 0 на залиха
  Aloe Vera Orthocell 4+1 Над-душек

  Aloe Vera Orthocell 4+1 Над-душек

  Над-душек од 4+1см кој е дизајниран за да ја зголеми удобноста на старите софи, каучи на спуштање или други неудобни површини за спиење. Изработен од квалитетна Orthocell™ пена која овозможува совршена поддршка и го зголемува протокот на воздух и хигиената. Навлаката која се вади е збогатена со екстракт од Алое Вера за поголема мекост. Има и 1см Formacell пена која го намалува притисокот.
  Од 6.980,00 ден. До
  Повеќе