Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Warm Hug Сет ќебе и перница V1

Во моментот нема залиха
Photo
Video
-89%

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Warm Hug Сет ќебе и перница V1

Редовна цена: 4.780,00 ден.


Специјална цена: 549,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатно мек Warm hug сет

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

 • Неверјатно меко и топло
 • Достапно во 5 бои
 • Ќебе со единечна (130 x 190) и семејна (200 x 200) димензија со перница 40 x 40
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Се пере во машина на 30ºC
 • Идеален избор за подарок

5 бои кои одговараат во секоја пригода и се вклопуваат во секој декор

Сетот е достапен во 5 бои: Сина, Црвена, Кафена, Слонова коска и Виолетова.

Затоплете ги вашите стапала

На едната страна од ќебето има џеб во кој ќе ги затоплите стапалата.

Секој сет е спакуван како одарок со машна на која има специјална порака.

Нова семејна димензија

Оваа година Warm Hug сетот е достапен и во нова димензија - 200x200.

Освежете го просторот

Овој сет одлично се вклопува во секој простор, има 2 варијации на бои на горната и долната страна, разубавувајќи го вашиот дом.

Перничињата можат да бидат украсни, но и функционални. Перничето и ќебето можат да се перат во машина на 30ºC.

Одличен подарок

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака.

Технички карактеристики
Димензија 130x190 сет (ќебе 130x190 + перница 40x40) , 200x200 сет (ќебе 200x200 + перница 40x40)
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,95

17 рецензии

1-10 of 17

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Iveta

www.dormeo.cz

Warm Hug сет од ќебе и перница
Го добив за роденден, одличен е!

Iveta

www.dormeo.sk

Warm set
Нарачав црвен ќебе но всушност, тоа не е црвено туку виолетово и многу сум разочарана...

Macek

www.dormeo.cz

Супер топло
Одличен подарок за мојата тетка, немам никој друг освен неа и и таа навистина заслужува поради сето тоа што го прави за мене. Со ова сакам да и се заблагодарам и верувам дека ќе биде многу среќна.

Niki

www.dormeo.hu

Супер
Го подарив на мајка ми за именденот. Многу ми се допаѓа, па и за мене ќе си купам. Секому го препорачувам, многу е меко и пријатно топли.

Lia

www.dormeo.sk

Warm Hug set
Warm сетот е прекрасен... Нарачав два во боја на слонова коска и кафена и многу сум задоволен. Ви благодарам

Studentė

www.dormeo.lt

Задоволен
Јас го имам ќебето. Џебот за загревање на стапалата е многу ефикасен. Ќебето е меко, топло, едноставно за перење. Навистина го препорачувам!

Katka

www.dormeo.cz

Препорачувам
Одличен подарок, меко, прекрасно.

Erzsébet

www.dormeo.hu

Супер производ
Меко е, многу ми се допаѓа, симпатично е. Лесно ми е да го препорачам на секого.

Nika

www.dormeo.cz

Одлично ќебенце
Го купив минатата година и одличен е. Ноќе многу ми студи и си спијам со ова ќебенце и уживам... Ова е навистина одличен производ од Дормео.

Zuzana Š.

www.dormeo.sk

Warm Hug set
Прекрасно, меко и пријатно... Го препорачувам за подарок.

1-10 of 17

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома