0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Top Shop Pest Repeller Апарат против инсекти

100 100 1
ID: 105932872 SKU: 1000090462
Photo
Video
-54%

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат инсектите и бубачките и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Специјална промотивна понуда! Нарачајте веднаш и ќе добиете две апаратчиња Pest Repeller за само 990 Ден.!
Top Shop Pest Repeller Апарат против инсекти

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 919,00 ден.

Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат инсектите и бубачките и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ослободете се од штетниците со 100% безбеден и инвентивен апарат

Емитира електромагнетни бранови кои предизвикуваат неудобност кај глодарите, штетниците, глувците....

Електромагнетизмот функционира со помош на ел. мрежа инсталирана во вашиот дом или канцеларија, и го менува постојното енергетско поле и создава непријателска околина за глодарите. Овој систем ги иритира натрапниците и ги брка од нивните гнезда без да ги убие.

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат глодарите и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Исчистете го домот од сите штетници!

Pest Repeller е лесен и едноставен за употреба - сè што треба да направите е да го вклучите Pest Repeller во штекерот и тој веднаш ќе почне да зрачи електромагнетни импулси низ ѕидовите на вашиот дом.

Ги уништува штетниците и околу вашата куќа

Pest Repeller опфаќа отприлика до 230 м2 така што го заштитува и просторот околу вашата куќа или стан. Можете да го употребите во вашата куќа, во подрумот, работилницата, викендицата, гаражата... Добивате сет од 2 парчиња Pet Repeller. Можете да го поставите во:

 • Визба или подрум

 • Тераса

 • Детска соба

 • Дневна собаm

 • Кујна

 • Спална соба

Што е тајната на Pest Repeller?

Pest Repeller е нова иновативна генерација на апарат кој ќе ви помогне ефикасно да ги отстраните несаканите штетници од домот.

Pest Repeller работи 24 часа на ден, преку целата година! Електромагнетните импулси кои ги зрачи Pest Repeller, едноставно ги бркаат глодарите и тие никогаш повеќе нема да се вратат.

Веќе се продадени повеќе од 2 милиони апарати!

Благодарение на Pest Repeller, повеќе од 2 милиони домаќинства ширум светот се ослободени од штетници. Овој апарат ве штити вас и вашето семејство.

 • ги брка глодарите, штетниците, глувците...,
 • не е штетен за децата или пак за вашите миленичиња,
 • безбеден за употреба внатре или надвор,
 • работи 24/7; преку цела година, нема рок на користење,
 • опфаќа до 230м2,
 • без хемикалии, еколошки производ.
Дополнителни информации

Технички карактеристики

 • работи 24 часа на ден, 7 дена во неделата
 • 220-240 V, 50 Hz
 • помалку од 10W
 • покрива до 230 м2
 • приклучете го во било кој штекер во домот
 • со црвено светло/индикатор и зелено ноќно свцетл

Како функционира?

 1. Вклучете го апаратот во електричен приклучок на ѕидот. Ако приклучокот работи со копче за вклучување, погрижете се да биде вклучен.
 2. Ќе светне зелено светло, а во исто време ќе светнат и црвеното и ноќното светло ако апаратот е вклучен.
 3. Апаратот го почнува циклусот и процесот на елиминирање на штетниците.

ВНИМАНИЕ: ако апаратот е исклучен на OFF, црвеното светло не свети.

НЕ ГО УПОТРЕБУВАЈТЕ Pest Repeller доколку имате некој од следниве миленичиња: хрчак, чинчила, тарантула, или некој од истиов вид. ЌЕ ИМ НАШТЕТИ.

Pest Repeller Работи 24/7; преку цела година, нема рок на користење.

Рецензии од купувачи (1 Reviews)

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

MONIKA

www.topshop.pl

Monika
Rewelacyjny. Działa od razu.