Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-67%

Смел и разигран дизајн со линии кој ќе ја осветли вашата спална соба. Направена од 100% памук оваа постелнина е совршено мека. Во сетот добивате навлака за јорган со навлака за перница.

Scala Постелнина

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 429,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Смел и разигран дизајн со линии кој ќе ја осветли вашата спална соба. Направена од 100% памук оваа постелнина е совршено мека. Во сетот добивате навлака за јорган со навлака за перница.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сива, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома