КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus 360 - Компресор за воздух

Photo
Video

Rovus 360 Компресорот за воздух е компактен уред, безжичен и пренослив, со кој брзо и безбедно ќе ги надувате или издувавете гумите или другите предмети на надувување. Има манометар кој е лесен за читање, за оптимална контрола на притисокот. Работи со помош на основната единица и батеријата од Rovus 360 Безжичен Апарат за миење под притисок кои се продаваат посебно.

Rovus 360 - Компресор за воздух
1.690,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus 360 Компресорот за воздух е компактен уред, безжичен и пренослив, со кој брзо и безбедно ќе ги надувате или издувавете гумите или другите предмети на надувување. Има манометар кој е лесен за читање, за оптимална контрола на притисокот. Работи со помош на основната единица и батеријата од Rovus 360 Безжичен Апарат за миење под притисок кои се продаваат посебно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Интегриран систем за безжични алатки

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија од системи за чистење и алатки кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребната моќ и овозможувајќи ви ги најдобрите резултати. Заедно, добивате сет од безжични алатки кои ќе ги помогнат да ги одржувате сите делови од домот чисти и вашите гуми во одлична состојба - можете да ги користите каде и да сте.

Rovus 360 - Air Compressor

Надувајте, издувајте и проверете го притисокот со леснотија

Компресорот за воздух работи со главната единица од Rovus 360 Безжичниот апарат за миење со притисок и може да се користи каде и кога и да треба безбедно да надувате или издувате нешто или да го измерите точниот притисок.

Rovus 360 - Air Compressor
 • Rovus 360 - Air Compressor

  Гуми на автомобил

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Гуми на велосипед

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Спортски реквизити

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Летни додатоци

Безбедно возење, подобро кампување

Користете го безжичниот компресор за воздух со сите возила за да го постигнете оптималниот притисок на гумите, со цел побезбедно возење, поекономична потрошувачка и поголема трајност на гумите. Чувајте го во автомобилот за итни случаи или понесете го на кампување, за да го користите на велосипедот, чамец на надувување или други слчични потреби. Сето ова, со допир на само едно копче.

Rovus 360 - Air Compressor

Дизајнирано за лесна употреба

Флексибилното црево ќе ви помогне да достигнете каде што ви е потребно, овозможувајќи ви слобода и лесна употреба. Големиот манометар лесно се чити и ви овозможува да го постигнете оптималниот притисок, секој пат, без опасност дека ќе ви пукне гумата. Поради тоа што овој компресор е безжичен и пренослив, можете да го користете секаде каде што ќе посакате.

Rovus 360 - Air Compressor

Работи на батерија на полнење

Како сите системи кои се дел од Rovus 360 линијата, Компресорот за воздух работи со моќна 18V 2000 mAh литиумска батерија. батеријата брзо се полни за 60-90 минути, а исто така, достапни се и резервни батерии за никогаш да не останете со празна батерија.

Имајте на ум дека Компресорот за воздух работи со основната единица и батерија од Rovus 360 – Безжичниот апарат за миење под притисок, кој се продава посебно.

Rovus 360 - Air Compressor

Сетот вклучува:

 • 1x Компресор за воздух

Забелешка: Главната единица не е вклучена

Rovus 360 - Air Compressor

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star