КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus 360 Резервна батерија

Photo
Video

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, обезбедувајќи флексибилност и вредност за парите. Батеријата е срцето на системот и може да се користи со Rovus 360 Безжичниот Апарат за миење под притисок, Рачната правосмукалка и Компресорот за воздух, сите достапни посебно. Оваа резервна батерија ќе ви овозможи никогаш да не останете со празна батерија, каде и да сте.

Rovus 360 Резервна батерија
2.290,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Новата Rovus 360 линија ја користи истата батерија или основна единица за различни системи за чистење, обезбедувајќи флексибилност и вредност за парите. Батеријата е срцето на системот и може да се користи со Rovus 360 Безжичниот Апарат за миење под притисок, Рачната правосмукалка и Компресорот за воздух, сите достапни посебно. Оваа резервна батерија ќе ви овозможи никогаш да не останете со празна батерија, каде и да сте.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Срцето на Rovus 360 линијата

Rovus 360 линијата безжични алатки муди поголема моќ за чистење во вашите раце, со систем кој ја користи истата батерија или основна единица. Едноставно заменете ги додатоците, кои се продаваат посебно и уживајте во ефикасните батерии. Сетот вклучува 1 батерија која може да се приклучи на Безжичниот Апарат за миење, Рачната правосмукалка или Компресорот за воздух, каде и да ви е потребно, надвор или внатре во домот.

Rovus 360 - Battery Pack

Повеќе моќ кога и да ви е потребна

Оваа специјално дизајнирана, лесна за монтирање, резервна литиумска батерија од 18V и 2000 mAh, која брзо се полни, до 90 минути. Сѐ во едно, Rovus 360 линијата ќе ви овозможи секогаш да имате доволно струја за да ја завршите работата, дури и кога работите надвор од дома и немате пристап до електрична енергија. Само заменете ја батеријата и моментално добивате дополнително време за работа, без разлика дали го користите Безжичниот апарат за миење под притисок, Компресорот за воздух или Рачната правосмукалка.

Rovus 360 - Battery Pack

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star