КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка

Photo
Video

Резервни филтри за Rovus 360 Рачната правосмукалка ќе ви обезбедат едноставно чистење, без губење на моќноста на правосмукалката. Два ХЕПА филтри кои лесно се заменуваат и го скратуваат времето на чистење на правосмукалката. Филтрите ги задржуваат и најситните честички прашина и нечистотија и со тоа ви обезбедуцаат чист и здрав воздух во вашиот дом.

Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
430,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Резервни филтри за Rovus 360 Рачната правосмукалка ќе ви обезбедат едноставно чистење, без губење на моќноста на правосмукалката. Два ХЕПА филтри кои лесно се заменуваат и го скратуваат времето на чистење на правосмукалката. Филтрите ги задржуваат и најситните честички прашина и нечистотија и со тоа ви обезбедуцаат чист и здрав воздух во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овозможете ѝ на вашата правосмукалка да работи во совршена состојба

Rovus 360 Безжичната рачна правосмукалка е идеален систем за кога ви е потребна лесна, пренослива моќ на чистење, за да се справите со нечистотијата и нередот низ домот или надвор, во гаражата, автомобилот, канцеларијата дури и на кампување. Сепак, со тек на време, филтрите се запушуваат со прав и нечистотија, намалувајќи ја моќноста на самата правосмукалка и намалувајќи ја можноста истиот да ги задржи штетните честички од воздухот.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Специјално дизајнирани и лесни за монтирање

Сега можете брзо и лесно да го замените филтерот во вашата правосмукалка, благодарение на овој сет од два заменски филтри, специјално дизајнирани за да одговараат совршено. Филтерот може да си зароби честичките од водухот и да ви овозможи чист воздух. Филтерот лесно се вади и се става и може да се мие и да се користи повторно. Практичен додаток на вашата колекција Rovus 360 производи. Сетот вклучува 2 филтри.

Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star