КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus 360 Безжичен апарат за миење под притисок

Photo
Video

Новата Rovus 360 линија ја користи истата основна единица за повеќе системи за чистење, обезбедувајќи ви флексибилност и вредност за парите. Безжичниот апарат за миење под притисок е компактна единица која ја влече водата од каков било извор на свежа вода и работи безжично. Користете го на чешми, коди со вода, реки и повеќе. Идеален е за чистење на автомобилот, терасата, дури и за наводнување на градината.

Rovus 360 Безжичен апарат за миење под притисок
7.990,00 ден.
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 6 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Новата Rovus 360 линија ја користи истата основна единица за повеќе системи за чистење, обезбедувајќи ви флексибилност и вредност за парите. Безжичниот апарат за миење под притисок е компактна единица која ја влече водата од каков било извор на свежа вода и работи безжично. Користете го на чешми, коди со вода, реки и повеќе. Идеален е за чистење на автомобилот, терасата, дури и за наводнување на градината.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Интегриран систем за безжични алатки

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија од системи за чистење и алатки кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребната моќ и овозможувајќи ви ги најдобрите резултати. Заедно, добивате сет од безжични алатки кои ќе ги помогнат да ги одржувате сите делови од домот чисти и вашите гуми во одлична состојба - можете да ги користите каде и да сте.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Моќта на чистењето со вода под притисок, каде и да ви е потребно

Зголемете ја моќта на чистењето со овој безжичен апарат за миење под притисок и цревото од 6м со кои можете да влечете вода од шише, кофа, река или друг извор, дома или надвор, каде и да ви е потребно. Моќниот мотор испорачува 22 бари притисок со кои можете директно да ја исчистете секоја нечистотија и маснотија, со сетот кој вклучува и сад за средство за чистење за потврдокорни нечистотии.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Бројни намени, каде и да сте

Откријте ја брзината и леснотијата на чистењето со безжичниот апарат за миење кој оди каде и да сте вие. Идеален за миење автомобилот, прозорците, мебелот во градината, терасата, бродот, велосипедот, дури и за наводнување на градината. Удобната рачка на предниот дел на пумпата плус 5-те различни начини на прскање ви овозможуваат контрола врз водата. Совршен е за домот или додека кампувате, со 15 минути употреба од едно полнење на батеријата. Ќе ја цените неговата практичност особено ако живеете во зграда и немате пристап до чешма или струја надвор од зградата. Можете дури и да ги избањате милениците со него и да се забавувате заедно.

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Разновидна употреба

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  6м црево

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  22 бари притисок

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Сад за средство за чистење

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  15 мин безжична употреба

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  5 начини на прскање

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Безжичен

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Пренослив

Зголемете ја неговата употреба со другите додатоци

Апаратот за миење под притисок е одличена инвестиција заедно со Rovus 360 – Рачната правосмукалка која може да се користи со истата батерија и полнач или со Компресорот за воздух кој одговара на главната единица.

Имајте на ум дека додатоците од Rovus Rocket Fix (дупчалка, пила, компресор за воздух) одговараат и на главната единица од овој Апарат за миење под притисох.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Работи на батерија на полнење

Како сите системи за чистење од Rovus 360 линијата, Апаратот за миење под притисок работи со моќната 18V 2000 mAh литиумска батерија, вклучена во сетот. Таа овозможува до 15 минути работа и брзо се полни, за 60-90 минути. Исто така, достапни се и резервни батерии за полнење, за никогаш да не останете со празна батерија.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Сетот вклучува:

 1. Сад за средство за чистење
 2. Прскалка
 3. Долго метално црево
 4. Конектор за црево
 5. Флексибилно црево за водаe
 6. Батерија и полнач
 7. Основна единица
1
2
3
4
5
6
7
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star