КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Пренослива машина за перење алишта

Photo
Video

Исперете ги алиштата каде и да сте, со оваа иновативна Rovus Пренослива машина за перење алишта. Оваа компактна машина за перење алишта има капацитет до 1,5 кг, идеална за бебешки алиишта, маици и долна облека. Перењето може да се биде од 5 до 15 минути, овозможувакќи ви брзо и практично решение за места со ограничен простор. Совршена за патување, студентски домови и сл.

Rovus Пренослива машина за перење алишта
5.990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Исперете ги алиштата каде и да сте, со оваа иновативна Rovus Пренослива машина за перење алишта. Оваа компактна машина за перење алишта има капацитет до 1,5 кг, идеална за бебешки алиишта, маици и долна облека. Перењето може да се биде од 5 до 15 минути, овозможувакќи ви брзо и практично решение за места со ограничен простор. Совршена за патување, студентски домови и сл.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мала машина за перење алишта која обезбедува големи резултати

Новата Rovus Пренослива машина за перење е практична, лесна за користење, лесна за пренесување и може да ја понесете секаде. Ефикасно и практично решение, можете да ја спакувате и понесете со вас, без да се грижите дека ќе ви зафаќа простор. Уживајте во чисти и свежи алишта - секаде и во секое време.

Rovus Foldable Washing Machine

Се собира за да можете да ја понесете со вас

Оваа неверојатна машина за перење алишта се собира за практично складирање и пренесување, правејќи ја идеална за патување и кампување. Можете да спакувате помалку облека и да не се грижите за скапите сервиси за перење или неефикасно рачно перење, бидејќи со неа секогаш ќе имате чисти и свежо испрани алишта.

Rovus Foldable Washing Machine
 • Rovus Foldable Washing Machine

  Чувајте ја во вашето возило додека патувате, истражувате и сл.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Користете ја во студентски домови или хотелски соби. Спакувајте ја во куфер и готово.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Понесете ја на патување и исперете ги алиштата побрзо отколку што е потребно да се изеде појадокот.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Користете ја дома за перење на парчиња облека набрзина. Совршена за семејества со бебиња.

Лесна и брза за користење

Само додадете до 1,5кг алишта, детергент за перење и вода, потоа изберете го времето за перење од 5 до 15 минути, во зависност од тежината. За многу брзо време, ќе имате чиста облека која треба само да се исуши додека вие ќе продолжите со денот. Користете ја за мали, деликатни парчиња облека за кои е потребна поголема нега.

Rovus Foldable Washing Machine
 • Rovus Foldable Washing Machine

  Се собира и пренесува

  Понесете ја каде што ќе посакате.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Избор на време

  Изберете го времето за перење според вашите потреби.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Штеди време и електрична енергија

  Користи третина помалку вода од класична машина за алишта.

 • Rovus Foldable Washing Machine

  Странично цедење

  Лесно и едноставно цедење на водата без несакани протекувања

Користи помалку вода и електрична енергија

Паметниот дизајн на оваа машина за перење алишта е високо ефикасен, користи третина помалку вода од класична машина за алишта и многу помалку електрична енергија за иста количина на алишта. Се полни одозгора, лесно се користи, додека страничното цедење го прави празнењето лесно и без несакани протекувања.

Rovus Foldable Washing Machine

Добивате:

 • 1x Rovus Пренослива машина за перење алишта
 • 1x упатство за употребаl
Rovus Foldable Washing Machine

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star