КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Резервни филтри за Rovus Nano Вентилатор

Photo
Video

Rovus Nano Вентилаторот и прочистувач на воздух ќе го направи домот побезбеден со тоа што ќе го отстрани поленот, иритациите и мирисите од воздухот, додека во исто време дезинфицира и ги уништува бактериите и микробите. Сега, вашиот апарат ќе биде во одлична состојба со специјално дизајнираниот резервен ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува дури и најситните нано честички со 99,95% ефикасност.

Rovus Резервни филтри за Rovus Nano Вентилатор
1.990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Nano Вентилаторот и прочистувач на воздух ќе го направи домот побезбеден со тоа што ќе го отстрани поленот, иритациите и мирисите од воздухот, додека во исто време дезинфицира и ги уништува бактериите и микробите. Сега, вашиот апарат ќе биде во одлична состојба со специјално дизајнираниот резервен ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува дури и најситните нано честички со 99,95% ефикасност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овозможете му на вашиот Nano Вентилаторда работи во топ форма

Rovus Nano Вентилаторот е паметно, безбедно и стилско решение за топлиот воздух во затворен простор. Овој апарат ќе го излади воздухот и ќе ги отстрани загадувачите, иритирациите и микробите од воздухот. Овие неверојатни ефекти на чистење се постигнат со користење на UV-C светлина и моќен ХЕПА Х13 филтер. Сепак, со тек на време, нормално е филтерот да се запуши од прашина и нечистотија, правејќи го помалку ефикасен.

Специјално дизајниран за вентилаторот

Вашиот вентилатор секогаш нека биде подготвен за работа, благодарение на специјално дизајнираниот резервен филтер. Овој висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер лесно с емонтира и работи со 99,95% ефикасност за да ги зароби дури најситните нано честички, брзо отстранувајќи ја прашината, поленот и другите иритации од воздухот. Филтерот е специјално третиран за да ги уништува бактериите при контакт, спречувајќи ширење на лоши мириси, обезбедувајќи чист воздух за дишење.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star