КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Nano Чистач на подови

100 100 1
ID: 110012911 SKU: 110012911
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-26%

Дезинфицирајте ја и исчистете ја секоја површина во вашиот дом благодарение на најновата НАНО технологија за чистење на пареа. Ви го претставуваме Rovus Nano чистачот на подови кој создава моќна пареа со НАНО честички и квалитетни негативни јони кои навлегуваат во површината која сакате да ја исчистите 10х поефикасно и елиминираат 99,9% од вирусите и бактериите на 100% безбеден начин.

Нарачајте го Rovus Nano Чистачот на подови и ќе добиете 30 дена ТЕСТ период. Доколку не сте задоволни, ние ќе ви го вратиме целиот изност кој сте го платиле.
Rovus Nano Чистач на подови

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 3.690,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Дезинфицирајте ја и исчистете ја секоја површина во вашиот дом благодарение на најновата НАНО технологија за чистење на пареа. Ви го претставуваме Rovus Nano чистачот на подови кој создава моќна пареа со НАНО честички и квалитетни негативни јони кои навлегуваат во површината која сакате да ја исчистите 10х поефикасно и елиминираат 99,9% од вирусите и бактериите на 100% безбеден начин.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За овој производ е достапна ПРЕМИУМ Дополнителна гаранција. Повеќе за Премиум гаранцијата, дознајте ТУКА.

Ви ја претставуваме Rovus Nano технологијата

Rovus Nano чистачот на пареа е нов концепт на ефикасна моќ на чистење. Со иновативната Нано технологија тој создава постојана моќна пареа со Нано честички и квалитетни негативни јони.

Негативните јони, исто така познати како Витамини во воздухот, ефикасно ги отстрануваат грините и алергените од вашиот дом на 100% безбеден и еколошки начин. Во комбинација со моќта на пареата која дезинфицира и високата моќ на апсорпција на микрофибер навлаката, овој чистач обезбедува максимална ефикасност при секоја употреба!

Rovus Nano Floor Steamer

Тајната е во иновативната патентирана технологија

Тајната на Rovus Nano чистачот на пареа е во патентираната комора. Со контрола на температурата, притисокот и брзината, молекулите на водата се удираат една во друга се додека не се намалат до Нано димензија. Овој процес создава триење кое генерира голема количина на негативни јони .

До 10x поефикасна пенетрација за беспрекорно чист простор

Rovus Nano чистачот на пареа произведува континуирана супер-сува пареа со честички во Нано-димензија и негативни јони кои се до 10 пати поефикасни при пенетрацијата во површината до најдлабокото микро ниво на материјалот.

Па така, комбинацијата од НАно честички на пареата и негативните јони темелно го чисти материјалот и ги елиминира бактериите дури и онаму каде што обичните честички пареа не можат да допрат, оставајќи ги подовите, тапацираниот мебел и другите површини во домот беспрекорно чисти.

Нано пареа споредена со обична пареа – Нано честички пареа навлегуваат до микро ниво на материјалот кој се поминува и речиси и да не го мократ.

Ефикасно отстранува 99,9% од вирусите и бактериите за чист и здрав дом

Со Rovus Nano чистачот на пареа, нема потреба да купувате скапи и штетни хемикалии за чистење кои се агресивни за површините и опасни за вашите деца и домеашни миленици. Овој чистач ја користи само моќта на пареата и ефикасно отстранува 99,9% од вирусите и бактериите.

Rovus Nano Floor Steamer

Ги отстранува оние бактерии кои претставуваат опасност за малите деца

Малите деца многу сакаат да си играат на подот. А кога ќе ги однесеме милениците на прошетка, дома ги враќаме нечисти и со бактерии кои можат да им наштетат на нашите најмили. .

Но, Rovus Nano чистачот за подови е толку ефикасен што многу едноставно ги отстранува опасните бактерии како Escherichia coli и candida Albicans. Тоа значи дека ќе имате темелно чист и дезинфициран дом, кој ќе биде почисто и побезбедно место за вас и вашето семејство.

Rovus Nano Floor Steamer

Загрева за само неколку секунди

Rovus Nano чистачот на пареа се загрева за само неколку секунди. Па така, целиот процес на чистење ќе биде побрз, поедноставен и поефикасен.

Безбеден дури и за најделикатни површини

Напредна Нано технологија која произведува онолку сува пареа доволна за да не ја навлажни подлогата и да ги заштити подовите од преголема влага. Резервоарот за вода има капацитет од 220мл. Микрофибер навлаката ги заштитува пдовите и овозможува тие да издржат топлина и до 125°C. Ова го прави чистачот на пареа соодветен дури и за најчувствителните површини, вклучувајќи и:

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Дрво

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Плочки

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Теписи

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Ламинат

Лесен за употреба

Rovus Nano Чистачот на подови може многу лесно да се pакува. Специјализираната рачка ќе ви овозможи лесно манипулирање и движење во сите правци.

Rovus Nano Floor Steamer
Дополнителни информации

Во сетот добивате:

 • Nano Чистач на подови
 • Подлога за теписи
 • Дополнителна подлога
 • Подлога за дрвени површини
Rovus Nano Floor Steamer

Рецензии од купувачи (1 рецензии)

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Жаклина

www.dormeo.com.mk

♥️♥️♥️
Во денешно време најпотребен во секој дом,посебно во време на вируси.Топло го препорачувам на секого.